Isabel Marant vytvoří svou první pánskou kolekci pro H&M

12.06.2013 08:33 | Jiří Hofbauer

Francouzská návrhářka Isabel Marant je další ze světových návrhářů, který vytvoří pro švédský řetězec H&M cenově dostupnou ready-to-wear kolekci oštítkovanou svým jménem. Bude tak následovat jména jako Karl Lagerfeld, Stella McCartney, Marni, Versace, Lanvin nebo naposledy Maison Martin Margiela.

Isabel Marant chápe spolupráci jako mezník ve své práci. Na rozdíl od kolekcí jiných značek si prvoplánově neklade za cíl výrazně měnit podobu street fashion. Kolekce bude taková jaká je samotná návrhářka – tedy uvolněná, přizpůsobená každodennímu nošení, přitom velmi elegantní s nádechem pařížského šarmu. Návrhářka slibuje kolekci složenou z musth-have kousků, které vám dovolí obléct se na první dobrou aniž byste trávily hodiny sestavováním dokonalého outfitu.

Nefalšovaná Pařížanka Isabel Marant, která samotná si libuje v rozvolněném stylu, tak do kolekce promítá pocity lehkosti a především individuální postoj k životu. „Všechno se dá zkombinovat s něčím. Záleží je na vás. Móda je o osobitosti.“

Současně je to její první vpád do pánských šatníků. Kolekce Isabel Marant for H&M Fall 2013 bude k dostání od 14.listopadu ve více jak 250 obchodech po celém světě a také na e-shopu.

Isabel-Marant-Pour-HM

Zdroj: H&M

Isabel-Marant-Pour-HM-2

Zdroj: H&M

Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!