J.Crew představila řadu cestovních obleků

Publikováno: 03.03.2014 08:46 | Václav F. Mensa

Cestování je náročné samo o sobě. Pokud je časté, je ještě náročnější. Ano, rodince, která jede jednou za rok k moři se může dlouhá cesta zdát jako dobrodružství. Jakmile ale pondělí trávíte v New Yorku, úterý večer v Londýně a zbytek týdny budete v Miláně, až na víkend, kdy musíte do Japonska, nezní to zas tak úžasně. Neplatí to jen pro mezikontinentální cestování. I taková cesta Praha-Ostrava-Brno-Košice-Bratislava-Praha není legrace.

Jakmile opravdu létáte často, rozhodně jste se naučili ulehčovat si cestu, jak jen to jde. A i když si možná myslíte, že to nejde vymyslet lépe, na světě jsou tisíce lidí u rozličných značek, které se právě tímto zabývají. A v dnešní době technického pokroku byla jen otázka času, než někdo opravdu dotáhne cestovní doplňky k dokonalosti. Paloma Picasso (není nutné představovat, pokud ano, stačí jednoduché "Picassova dcera") jednou prohlásila, že si nikdy na cestování nebere nic pohodlného. Život tráví v Couture věcech. Ono opravdu není stylové se v letadle převlékat do tepláků. Přišlo řešení.

jcrew_2

Zdroj: J.Crew

Značka J.Crew známá pro své dokonalé obleky přišla s neuvěřitelnou věcí. Vytvořili speciální materiál z italské vlny, který zabraňuje mačkání či jinému mechanickému ničení. Navíc obleky jsou neuvěřitelně jemné a měkké. Výsledek? Vlezete do letadla a váš oblek se v tu chvíli promění na hladký spací úbor. V Austrálii se probudíte a nemáte na sobě jakýkoliv sklad. Superhrdinové taky měli nezničitelné obleky. J.Crew je dělá pro smrtelníky. Dostupné jsou ve třech odstínech a všechny vypadají jednoduše neodolatelně.

Oblek řady The Ludlow Traveler Suit pořídíte ne online shopu J.Crew.

jcrew_3

Zdroj: J.Crew
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!