Jak a v čem přežít svátek svatého Valentýna

Publikováno: 13.02.2017 18:00 | Marek Michalec

Den svatého Valentýna, svátek který rozdělí společnost na několik skupin. Někteří ho pojmou jako oslavu své lásky a stráví ho se svojí drahou polovičkou, jiní ho nemají s kým slavit a vydají se do města, užít si noční život. V poslední skupině jsou ti, kteří ho považují za tra(m)pný americký svátek, který je hlavně o komerci a snaží se ho úplně ignorovat. Ať už patříte do jakékoli z těchto skupin, není třeba nad tímto svátkem hned lámat hůl. Oslavte ho po svém. 

Varianta A : S partnerkou

Pro nás muže to možná takové terno není, většina žen ale tento svátek nebere na lehkou váhu. Dejte jí proto i oblečením najevo, že neméně ho s ní prožíváte i vy, vyhnete se tak i možným štiplavým poznámkám z její strany. Nemusíte ale hned vytáhnout oblek, tedy pokud k tomu nemáte pádný důvod. Předpokládejme, že se spolu jen projdete, zajdete do kina (padesát odstínů pevných nervů) a zajdete na večeři. V takovém případě postačí neformální oblečení, kabát, košile – klidně i s jemným vzorem kostky, chino kalhoty, kardigan,... Nebojte se barev jako jsou rudá, odstíny fialové a pokud ji dobře zkombinujete tak i růžová. Přeskočme doplňky jako jsou hodinky či šála, nejdůležitějším doplňkem bude stejně pořádná kytice!

1533871_713153568716578_789912983_n

Zdroj: Pinterest

Varianta B : Na párty

Jeden z možných způsobů jak Valentýna oslavit, je vyrazit na nějakou tématickou párty nebo jen do baru, s uvolněnou atmosférou, která bude vybízet k seznamování. Nemáme nic proti, oblékněte si úzké džíny, jednoduché tričko nebo neformální košili, tenisky,  kratší bundu a můžete vyrazit. Opět se nemusíte bát barev zmíněných v předchozí variantě. A kdo ví, třeba domů nakonec nebudete odcházet sami.  

A -  David-Beckham- Popsugar.com, pinterest

Zdroj: Pinterest

Varianta C : Doma 

Nemáte s kým slavit, Valentýna nemáte rádi nebo máte v plánu úplně něco jiného. Nic vám ale nebrání v tom, strávit příjemný večer. Kupte si dobrý alkohol – toho není nikdy dost, připravte si dobré jídlo, knihu, film a užívejte večera v tom nejpohodlnějším co máte doma. Jestliže nechcete být sami, pozvěte pár přátel a z recese jim klidně navrhněte nějaké tématické oblečení. Kromě toho že bude Valentýn, se také hrají osmifinálové zápasy fotbalové Ligy mistrů, takže pro fotbalové nadšence je plán a dress code na večer jasný. Pokud tedy není v rozporu s variantou A, pak s vámi plně soucítíme...

class_playboy

Zdroj: Pinterest

 

Hodnocení článku:Komentáře

Vizionář Yves Saint Laurent Vizionář Yves Saint Laurent Nosil dioptrické brýle s tlustými obroučkami dlouho předtím, než se objevily v každém druhém řetězci. I přes nesnadné dětství... Předchozí článek V ulicích řádí nová Puma... V ulicích řádí nová Puma... PUMA představila v rámci své kampaně „Run the Streets“ novou lifestyle botu IGNITE Limitless, která v sobě spojuje prvky technicky... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!