Jak bude vypadat Samsung Galaxy S4 Mini?

Publikováno: 13.05.2013 12:14 | Petr Hájek

O popularitě rodiny zařízení Samsung Galaxy S4 jistě není třeba diskutovat, protože tento stroj se stal symbolem novodobé popularity chytrých mobilů. Na trh se nám nicméně blíží jeho mladší bratr Samsung Galaxy S4 Mini, takže jistě budete souhlasit s tím, že bude příjemné zjistit, jak je na tom s vizáží i on.

Samsung-Galaxy-S4-mini1

Zdroj: AndroidAuthority

Ačkoliv obrázky nejsou z oficiálního zdroje, tedy přímo od Samsungu, jsou natolik konzistentní a pravě působící, že jsme byli nuceni zkonstatovat, že o padělky určitě nepůjde. Novinka je v podstatě shodná s modelem Samsung Galaxy S4, ale evidentně určená pro ten typ osob, jenž chtějí menší zařízení.

Samsung-galaxy-S4-mini-leak-3

Zdroj: AndroidAuthority

Důvodů pro vlastnění něčeho podobného je mnoho a minimálně jedním z nich je i to, že lidé obvykle považují za více roztomilé menší věci (až na pár výjimek typu výplata, ale to již opravdu odbočujeme...). Novinka by se podle všech náznaků měla objevit na trhu v ostré verzi okolo druhého letošního čtvrtletí.

Samsung-galaxy-S4-mini-leak-2

Zdroj: AndroidAuthority

Kdyby se snad někdo ptal na parametry, pak je přislíbeno následující kombo: 4,3" AMOLED displej qHD rozlišení (tedy s jemností 256 PPI), dále, dual-core CPU nataktovaný na 1,6 GHz a 5 Mpix aparát. Použitým OS zde je Android 4.2.2. Mimochodem, dokonce by měla být k mání i dual-SIM verze.

Samsung-galaxy-S4-mini-leak-1

Zdroj: AndroidAuthority

V jakých barvách se novinka objeví, není jisté, ale minimálně černá to bude určitě, zdá se...

Samsung-galaxy-S4-mini-leak-5

Zdroj: AndroidAuthority

Do důsledku bráno, je to ale vlastně jedno - žijeme přece v době pouzder, jenž vám promění Hello Kitty mobil na temný kus hodný nejdrsnějších motorkářů, takže určitě nemá cenu propadat depresi jen proto, že se jistý zajímavý mobil objevil v jiné barvě, nežli je "ta vaše"...

Samsung-galaxy-S4-mini-leak-4

Zdroj: AndroidAuthority
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!