Jak by rozhodně měla vypadat oslava Vašich 30. narozenin

Publikováno: 26.05.2014 08:39 | PR

Oslava 30. narozenin je ideálním okamžikem ukázat Vašim kumpánům, jaký z Vás vyrostl alfa samec. Zapomeňte tedy na stoly prohýbající se pod tíhou chipsů a lahvových „desítek“ nebo hudbu z mp3 přehrávače. Posuňte způsob, jakým slavíte narozeniny a hostíte své přátele na úplně jiný level…

Jak by rozhodně měla vypadat oslava Vašich 30. narozenin

Nejkrásnější holky místo znechuceně se tvářících kámošek

Na každou pánskou oslavu narozenin patří holky, ať už je Vám 15, 30 nebo 50. Zatímco během studentských let jste zástupkyně ženského pohlaví vyplňovali spolužačkami a kámoškami, které se postupem večeru tvářily čím dál více znechuceně nad tím, kolik alkoholu dokážete vypít.

Na oslavu 30 narozenin byste měli svým kamarádům zařídit výrazně kvalitnější společnost, nejlépe profesionální tanečnice, které na Vás nejenže budou milé, ale také Vám zpříjemní večírek nějakou lesby show či striptýzem.

Jedině kvalitní alkohol

Zatímco v osmnácti Vaši kamarádi vzali za vděk levnou vodkou a pivem, k příležitosti oslavy Vašich 30 narozenin je Vaše kamarádská povinnost, hostit je pouze kvalitním a vychlazeným alkoholem, chybět by samozřejmě nemělo šampaňské. Pití by Vašim kamarádům měly servírovat sympatické a úsměvy nešetřící dámy tak, abyste nestrávili půl večera na trase mezi barem a stolem.

Očekává se i značkové kouření

Ve 30 už jste ve věku, kdy byste měli na oslavě narozeniny kouřit výhradně značkové doutníky. Vyhnete se tak nepříjemným pachutím v ústech, bolestem hlavy či břicha a navíc, dáte prostě najevo, že na to máte.

Zábava až do rána

Žádný turnaj v šipkách, kdy půjdete za 2 hodiny domů. 30. narozeniny jsou zlomovým okamžikem v životě muže (už by z Vás měl být definitivně chlap), který je třeba slavit až do rána, nejlépe bez přebíhání z jednoho podniku do druhého.

Perfektní organizace

Nic z výše uvedeného si Vaši kamarádi nevychutnají v případě, že organizace bude jedním slovem chaos. Pozdní příchody dam, nečekané spotřebování zásob alkoholu či nepříjemná obsluha dokáží večer proměnit v katastrofu. Přípravu oslavy narozenin byste měli svěřit odborníkům, nejlépe některému z klubů, který Vám vytvoří all inklusive balíček.

TIP: Uspořádejte svou oslavu narozenin v night clubu GoldFingers na Václavském náměstí v Praze. Zajistíte si tím ty nejkrásnější holky z celého města, kvalitní pití a kouření, otevřeno je zde až do rána. Do klubu se můžete nechat přivést i limuzínou, kdy Vám bude cestu zpříjemňovat striptýz v podání atraktivní dámy. Více informací o možnosti oslavy narozenin v GolFingers najdete zde.
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!