Jak bydlí Jorge Lorenzo

07.12.2013 14:02 | Jakub Matulík

Jorge Lorenzo je dvojnásobný mistr světa v MotoGP, tedy v královské kubatůře cestovních motocyklů. Tento mladý a nadějný jezdec vyhrál svůj první titul již v roce 2006 kdy se stal mistrem světa ve třídě do 250 ccm. Jorge se narodil 4. února roku 1987 v místě zvaném Palma de Mallorca, tedy ve Španělsku.

Do mistrovství světa se dostal v den svých patnáctých narozenin. A to takovým stylem jako nikdo předtím. FIM, tedy motocyklová federace, má totiž pravidlo, že závodu mistrovství světa cestovních motocyklů se nemůže zúčastnit jezdec mladší 15 let. Jorge byl natolik motivovaný, že chtěl naskočit do tohoto koloběhu co nejdřív. Není se tedy čemu divit, že hned 4.února 2002, tedy v den svých 15.narozenin, se zúčastnil druhého kvalifikačního dne na Velké ceně Španělska. První den kvalifikace ještě jako čtrnáctiletý musel vynechat.

Jorge se rozhodl, že světu ukáže, jak vypadá život mistra světa a pozval si do svého paláce člověka jménem Dirt Shark, aby mohl ukázat světu, jak vypadá život mistra světa. Dirt Shark, je to kameraman sponzorovaný Monster Energy, který obráží většinu těch největších amerických závodů. Jak je vidno zná se z mnoha lidmi z této branže, takže se jistě můžeme těšit na mnohem víc videí z domovů profesionálních závodníků.

Nemá smysl zde popisovat kolik bazénů a jak velkou postel Chorché v domě má, to ostatně uvidíte ve videu. Ale myslím, že mi dáte zapravdu, že tenhle styl, leč mírně megalomanský, má skutečně něco do sebe.

Otevřete oči (i ústa) a kochejte se domovem tohoto mladého závodníka. Odkaz na video zde.

120613-jorge-lorenzo-mansion-f

Zdroj: YouTube

maxresdefault28

Zdroj: YouTube

Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!