Jak na houpací kruhy pod očima

Publikováno: 18.09.2013 01:05 | Václav F. Mensa

Kruhy a váčky pod očima se netýkají jen manažerů, kteří hledí dlouhé hodiny do počítače. Téměř všichni dnes přicházíme do styku s televizními obrazovkami, telefony a jinými zdroji nepřirozeného světla. Jejich vlivem jsou oči namáhané a po delší době to ukazují tmavými stíny. Společně s únavou a nevyspáním dokonají své dílo. A následně se pod očima udělají kruhy na kterých se dá cvičit. Poté už je jedno, že nemáte vrásky na čele. Váš obličej prostě bude vypadat unaveně.

Geniální vědci z kosmetických společností se tomuto problému věnují už dlouhou dobu a samozřejmě, bylo vynalezeno několik zázraků, které při správném užívání a nějakém tom relaxu pomohou, a budete opět svěží.

Matis Paris, protivráskový balzám na oči Réponse Yeux

Značka Matis Paris pracuje od roku 1985 a vydobila si své místo vedle dalších luxusních značek. Jejich výrobky prochází extremně přísnou kontrolou od výběru čistě přírodních složek až po lékařské testy.

Tento oční balzám je založený na bázi funagelu, který má silné hydratační a protialergenní schopnosti. Používá se večer a pracuje tak během spánku. Pokožku očí pomůže naprosto uvolnit a lépe tak prohydratovat. Při delším používání pleť zbaví jemných vrásek a dopomůže k rozzářenému pohledu.

2

La Prairie, oční zpevňující krém Essence of Skin Caviar Eye Complex

Značku La Prairie není nutné představovat. Už dlouhá léta patří k osvědčeným bojovníkům proti stárnutí. Výtažky z kaviáru v těcho přípravcích obsahují spoustu proteinů a napomáhají tak k buněčné výměně. Pracuje každou vteřinu, kdy ho máte na tváři. Vyhlazuje a každé ráno se budete budit mladší.

1

Shiseido, zklidňující oční gel pro muže Eye Soother Anti-Dark Circles Gel

Shiseido funguje už od roku 1872 a patří mezi skutečné průkopníky. Razí filozofii, že kosmetika může jen podporovat krásu ducha. To ale nic nemění na velké účinnosti těchto produktů. Gel speciálně určený pro mužskou tvář je zabraňuje vysychání kůže kolem očí a vyživuje buňky. Dokonce reguluje i přebytečnou tvorbu mazu. Aplikuje se ráno, večer nebo kdykoliv během dne když cítíte, že je pokožka kolem očí dehydrovaná.

3

Pokud ovšem potřebujete vypadat svěže okamžitě, nepomůže žádný gel nebo krém. Budete muset použít rozjasňovač. Když vyberete správný odstín, nikdo nic nepozná. Zakryjete vrásky, kruhy a projasníte celý obličej. Zkuste třeba Touche Eclat od YSL. Značka Veld's dokonce vyrábí rozjasňovač spojený s denním krémem.

Co ale na kruhy a jemné linky pod očima nejlépe pomáhá je dobrý spánek, pití spousty vody a třeba místo televizního seriálů večer přečíst pár stránek z knihy. Budou jásat nejen oči ale i mozek.
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!