Jak nosit brýle, když je zrovna nemáte na očích

Publikováno: 11.03.2014 19:22 | Aktualizace: 01.08.2015 11:00 | Jiří Hofbauer

Pokud pomineme variantu, že primárně patří na oči, lze říct, že existují čtyři možnosti, jak nosit sluneční brýle. Nosit brýle na čele, tzv. na bartošku, je ikonická záležitost. Chce to dost široké čelo a správný typ brýlí.

arran_gq_es01-800x1068

Zdroj: Pinterest

Zasunout si brýle do vlasů po vzoru Grace Kelly není zrovna mužné. Navíc pokud máte vlasy fixované pastou, gelem, voskem, okamžitě to nechá na pečlivě vyleštěných sklech brýlí stopy. Takže tuhle variantu nebereme.

630fab79-0a29-4314-b763-ed24cd189965_blog_ln_

Zdroj: Pinterest

Šňůrka na brýle je stejný případ jak rukavice na gumičce. Ano, bezesporu je to praktické. Ostatně proto to nosí všichni fyzikáři, chemikáři, genetičtí odborníci, ti nejdůležitější úředníci na magistrátu a všichni co ještě ve čtyřiceti bydlí u rodičů. Šňůrky a různé řetízky jsou tabu. Redfoo ale může.

Brýle ve výstřihu je klasika. Dát si je do košile na francouzské riviéře prostě vypadá super. Jakmile je ale zavěsíte za lem tenkého trička nebo jemného svetru, váha brýlí vám výstřih protáhne o dobré dva centimetry. Výsledný efekt je pak takový upachtěný. V plážovém baru dobré, ale v centru města se to moc nehodí. Pokud zavěšovat tak jen za materiál, který se jejich váze zcela nepodá.

bryle_1

Zdroj: Trashness.com

Trend, který se masivněji objevuje zhruba poslední dva roky velí brýle elegantně zasunout do kapsičky saka. Budete tak mít nejen volné ruce, ale současně získáte i zajímavý doplněk. Samozřejmě je tu otázka, kam si dát brýle pokud nemáte sako. Hodně se nám libí nápad, kdy brýle zavěsíte za knoflíček zapnuté košile.

bryle_2

Zdroj: Trashness.com

bryle_8

Zdroj: Trashness.com

bryle_6

Zdroj: Trashness.com

bryle_10

Zdroj: Trashness.com
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!