Jak Pharrell potkal Karla

Publikováno: 27.10.2014 10:16 | Jiří Hofbauer

Módní vizionář a muž alfa módního světa Karl Lagerfeld ohlásil, že hlavní mužskou hvězdou příštího filmu domu Chanel bude Pharrell Williams. To je ale šok, že? To opravdu nikdo nečekal...

Spolu s Pharrellem se ve filmu objeví i zlá holka Cara Delevingne a šestiletý dětský model Hudson Kroenig, který se s Carou prošel například během defilé jarní Haute Couture kolekce.

Pro modelku a zpěváka není účinkování před kamerou žádnou novinkou. Pharrell má za sebou celou řadu videoklipů a Cara účinkovala již v několika módních klipech. Dokonce se před kamerou objevili i spolu během focení pro Vogue.

Karl Lagerfeld si do těchto filmů cíleně vybírá osobností, které jsou v kurzu. Je si dobře vědom faktu, že sláva a móda se v zásadě tak moc neliší. Obojí má velice krátkou dobu vlády. Současně ten koho osloví, má jistý předpoklad, že se stane víc než jen sezónní celebritou, ale stálicí. Film se natáčel minulý týden v Paříží. Že ho režíroval Karl, není nutné připomínat.

Premiéra snímku bude 2. prosince 2014 v prostorách rokokového paláce Schloss Leopoldskron nedaleko rakouského Salzburgu v rámci tradiční show domu Chanel Métiers d’Art.

inst

Zdroj: Instagram

Hodnocení článku:Komentáře

Vizionář Yves Saint Laurent Vizionář Yves Saint Laurent Nosil dioptrické brýle s tlustými obroučkami dlouho předtím, než se objevily v každém druhém řetězci. I přes nesnadné dětství... Předchozí článek Jak být fit až do cíle v životě i sportu Jak být fit až do cíle v životě i sportu Léčit. Slovo, které RNDr. Josef Šmarda pokládá za základ úspěchu světového zdravotnictví, a které přesto ve slovnících těch... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!