Jak vypadat skvěle? Víme, co funguje

Publikováno: 22.07.2016 08:54 | PR

Toužíte po tom vypadat skutečně dokonale? Pokud ano, poradíme vám několik tipů, které zaručeně fungují a díky kterým budete i vy neodolatelným mužem. To první, na co se zaměříme, je vaše postava. Přebytečné tukové zásoby nejsou nijak lákavé a je dobré s nimi zatočit. Jak na to? Pomůže správný dietní režim. Ten by měl být spojený hlavně s pestrým jídelníčkem, který zahrnuje i 5 menších porcí denně. Díky tomu, že vašemu tělu nebude po celý den nic chybět, nebude mít ani potřebu nic ukládat, a současné tukové zásoby se budou postupně spalovat – a to vlivem vašeho metabolismu.

shutterstock_295261415

Zdroj: Shutterstock.com

Vyrýsujte své tělo pomocí cvičení

Jakmile tukové zásoby ubývají, je dobré přemýšlet nad tím, jak své tělo vyrýsovat. Hlavním krokem je zcela jistě cvičení, bez kterého se neobejdete. Můžete cvičit v klasické posilovně, můžete chodit na různé kolektivní aktivity, stejně jako je možné cvičit i doma. Aby vám to šlo lépe, určitě doporučujeme různé typy bradel. Jednoduché řešení, pomocí kterého procvičíte především horní část vašeho těla. Tedy jedny z nejdůležitějších svalových skupin, kam se řadí:

  • Biceps a triceps.
  • Zádové svalstvo.
  • Břišní svaly.

Při cvičení také nezapomínejte na jistou pravidelnost, stejně jako na správnou stravu. Aby sval rostl, je třeba dodávat mu dostatečné množství bílkovin. A to buď ze stravy, nebo pomocí různých přípravků.

Pečujte o svůj zevnějšek

I to je u mužů nesmírně důležité. Proto tento krok také nepodceňujte. Dnes najdete i specielní salony, které se zaměřují na služby přímo pro muže, a to v oblastech, jako je manikúra, pedikúra, nebo pánská kosmetika. Dále je dobré nezapomínat ani na klasického kadeřníka. Moderní úpravy vlasů jsou tím, s čím zaručeně nešlápnete vedle. Hitem poslední doby může být i plnovous, o který je třeba náležitě pečovat. Že jde skutečně o směr, kterým se mnoho mužů vydává, potvrzují i četné barbershopy, které v posledních letech hojně vznikají po celé republice. Zde má každý muž jistotu, že se dočká opravdu profesionální péče.

Když o vlasech mluvíme, musíme se dotknout i problémů, které muži mají. Je to jejich vypadávání, které je způsobeno třeba dědičností, ale i špatným životním stylem, od prostředí po stravu. Pokud chcete příznaky vypadávání vlasů eliminovat, doporučíme výživné vitamíny na vlasy. Ty je dnes možné užívat ve formě tablet, a to pouhým spolknutím. Ty nejlepší produkty na trhu dokážou dobře působit hned v několika oblastech. Primárně potom:

  • Zlepšují krevní oběh ve vlasové pokožce.
  • Zastavují vypadávání vlasů.
  • Dodávají živiny vlasovým folikulům.

Oblékáte se správně?

Šaty dělají člověka. I jedna velmi známá píseň to tvrdí. A za příklad si ji můžeme vzít i v současné době. Muž, který chce vypadat dobře, by se měl také správně oblékat. A to s ohledem na příležitost. Velmi doporučovaným stylem je takzvaný smart casual, což je sice neformální, ale přitom elegantní outfit, který se hodí na běžný den, i různé setkání s přáteli. Samozřejmě do klubu, nebo na grilovací párty jistě postačí bavlněná pánská trička v kombinaci s pohodlnými kalhotami, nejčastěji riflemi. Důležité je přirozeně zvolit správnou velikost, která by nám měla takzvaně padnout. Neměla by být ani příliš volná, ani příliš těsná nebo krátká.

Kde dělá řada mužů největší chyby, to je oblast společenského odívání. Pamatujte, že správný oblek by měl být spojený s několika pravidly. Například těmi, že jeho lesklá varianta se hodí skutečně jenom na ty nejvýjimečnější příležitosti. Také platí, že spodní knoflík se u saka nezapíná a při sezení by měly být rozepnuté všechny. Mnoho chyb je děláno i při volbě košile. Pamatujte, že k obleku vždy patří ta s dlouhým rukávem, která by měla zpod saka i lehce vykukovat.
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!