Jaké modely kopaček vám nesmějí uniknout?

Publikováno: 22.12.2016 12:54 | PR

Ve sportu se vše neustále posouvá dopředu, a dvojnásobně to platí pro kopačky. Každý rok vychází nové modely, které byly speciálně vyvinuté ve spolupráci se špičkovými fotbalisty. Výrobci využívají moderní technologie a inovace, aby dosáhly dokonalé kopačky. Vyberte si nové kopačky nebo sálovky, ve kterých hrají ti největší fotbalisté.

adidas-Mercury-Pack-Lionel-Messi

Zdroj: Archiv značky

Messi 16+ - navrženo pro toho nejlepší, navrženo pro kreativní hru

Model Messi 16+ dokonale snoubil rychlost a kontrolu nad pohybem i balonem. Vznikl ve spolupráci s nejlepším hráčem všech dob - Lionelem Messim. Kopačka má flexibilní svršek, umožňuje hbité manévry, současně byl použitý systém perecut, který uzamkne nohu na svém místě.

Kopačky podle Lionela Messiho

Lionel Messi se při návrhu a výrobě modelu Messi 16+ řídil svými vlastními pocity a potřebami na hřišti. Při své hře vyžaduje kopačky, které s ním udrží krok, dokonale mu padnou už od prvního obutí a budou za každých okolností kopírovat jeho pohyb a umožní mu hrát po svém.

Moderní technologie a inovace

Kopačky Messi 16 mají lehký a přilnavý svršek AGILITYKNIT, který je stvořený pro vítězný herní styl. Použitý svršek AGILITYKNIT se perfektně přizpůsobí vaší noze už po prvním nazutí. Vyhnete se tak nepříjemnému prvnímu prošlápnutí. Kopačky jsou navržené pro pevné povrchy.

c74d43c6c10b

Zdroj: Archiv značky

Kopačky Adidas mají skryté šněrování a pro větší rychlost a obratnost jsou vybavené vložkami PURECUT. Díky podešvi SPRINTFRAME neztratíte stabilitu ani ve vaší nejvyšší rychlosti.

Messi 16.1

Model Messi 16.1 se naopak zaměřil na absolutní hbitost a vyniká výjimečnou konfigurací kolíků, což umocňuje rychlost a stabilitu. Podle vlastních slov hráče kopačky přilnou k noze jako druhá kůže. Jsou lehké a pevné. Poskytují podporu při každém pohybu a manévru hráče a nic tak nestojí v cestě být úspěšný a soustředit se na jediné - vyhrát.

Nejrychlejší kopačka Nike

Kopačky Mercurial a jednotlivé modely obouvají ti nejlepší a nejrychlejší fotbalisté světa. Pro konkrétní představu, model Mercurial CR7 Superfly nosí Cristiano Ranaldo, Mercurial Vapor pak Neymar Jr. atd. Proč jsou tolik oblíbené, důvodů je hned několik.

Kopačky Nike Mercurial jsou navržené tak, aby pomohly hráčům udržet na hřišti maximální rychlost. Jsou tak navržené na bázi systému rychlosti a při návrhu došlo k vyvážené kombinaci minimalistické konstrukce, odlehčených materiálů a strategicky navrženého trakčního vzorku.

Superfly V

Základem tohoto modelu je anatomický tvar. Kopačka dostala konstrukci Flyknit s lemem Dynamic Fit a vlákny Flywire, která jsou zakomponováná do tkaniček. To vše zajistí hráčům perfektní obepnutí kolem nohy. Díky tomu bota padne jako ulitá.

Pocit bosé nohy?

superfly3

Zdroj: Archiv značky

Spousta hráčů si zakládá na maximálním kontaktu s fotbalovým míčem a chtějí ho cítit přímo na noze. To kopačky Nike Mercurial Superfly V nabízejí. Za použití technologie NikeSkin se dosáhlo efektu bosé nohy. Odlehčená žebrovaná konstrukce určená pro větší rychlost vytváří tření potřebné k maximálnímu ovládání míče.

Zaměřeno na rychlost

Kopačky Nike Mercurial a jejich výrobci se zaměřili především na rychlost, a to nejen na rychlé rozběhnutí, ale také zastavení. Proto byla navržen nový trakční systém s trojrozměrně tvarovanou podrážkou, která je navíc vybavená přesně umístěnými kolíky.
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!