Jaké trendy v pánském spodním prádle přináší rok 2016

Publikováno: 10.05.2016 08:33 | PR

Ani tento rok běžní muži pod kalhoty neskrývají kuriozity jako například tanga nebo jockstrapy. Zůstávají i nadále konzervativní. To ale neznamená, že by svému spodnímu prádlu nevěnovali pozornost.

boxerky1

Zdroj: bellinda.cz

Boxerky v roce 2016 vedou

Pánské trendy ve spodním prádle mluví jasně: Naši muži jsou praktičtí. Před módními výstřelky dávají přednost kvalitě a pohodlí. Boxerky, které dominovaly již v minulosti, vítězí i tento rok. A materiál? Jaký jiný než 100% bavlna. V těsném závěsu za ní se drží praktický a pružný elastan, využívaný především na sport.

Pánské trendy ve spodním prádle si žádají vysoký pás

Přibližně polovina mužů si libuje v boxerkách s kratšími nohavičkami a ta druhá polovina naopak razí heslo: čím delší, tím lepší. Jedno mají ale obě tyto pánské skupiny společné. Raději si na sebe vezmou boxerky s vyšším pasem a to hned ze dvou důvodů. Praktického a estetického. Spodní prádlo lépe drží - to je ten praktický důvod. A estetika? Představte si vyčuhující okraj pánských boxerek, které se pyšní velkým nápisem kvalitní značky…

Moderní barvy

Pánské spodní prádlo s květinami, zvířecími vzory a puntíky? Ani omylem. Naši muži dávají přednost neutrálním barvám. Velmi oblíbené jsou tedy černá, bílá, šedá a všechny jejich kombinace. Tyto barvy jsou charakteristické pro svou důstojnost a eleganci. Není divu, že nejprodávanější pánské spodní prádlo je právě v tomto duchu.

162_ActiveSlip_front_navy

Zdroj: bellinda.cz

Slipy nejsou jen pro pamětníky

Druhé místo patří slipům. Jsou tedy hned po boxerkách nejprodávanějším pánským spodním prádlem. Slipy poskytují svému nositeli zejména komfort a pohodlí. V předešlých letech byly typické pro starší generaci. To ovšem neplatí od té doby, co se k jejich nošení hrdě přiznala například fotbalová hvězda Cristiano Ronaldo nebo idol dívčích srdcí Robert Pattison.

Pánské trendy ve spodním prádle stejně jako v předešlých letech nezaznamenávají extrémní změny. Ale proč měnit něco, co je praktické, stylové a přitom tak jednoduché?

Tento článek je komerční prezentací.
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!