Jaké trendy v pánském spodním prádle přináší rok 2016

Publikováno: 10.05.2016 08:33 | PR

Ani tento rok běžní muži pod kalhoty neskrývají kuriozity jako například tanga nebo jockstrapy. Zůstávají i nadále konzervativní. To ale neznamená, že by svému spodnímu prádlu nevěnovali pozornost.

boxerky1

Zdroj: bellinda.cz

Boxerky v roce 2016 vedou

Pánské trendy ve spodním prádle mluví jasně: Naši muži jsou praktičtí. Před módními výstřelky dávají přednost kvalitě a pohodlí. Boxerky, které dominovaly již v minulosti, vítězí i tento rok. A materiál? Jaký jiný než 100% bavlna. V těsném závěsu za ní se drží praktický a pružný elastan, využívaný především na sport.

Pánské trendy ve spodním prádle si žádají vysoký pás

Přibližně polovina mužů si libuje v boxerkách s kratšími nohavičkami a ta druhá polovina naopak razí heslo: čím delší, tím lepší. Jedno mají ale obě tyto pánské skupiny společné. Raději si na sebe vezmou boxerky s vyšším pasem a to hned ze dvou důvodů. Praktického a estetického. Spodní prádlo lépe drží - to je ten praktický důvod. A estetika? Představte si vyčuhující okraj pánských boxerek, které se pyšní velkým nápisem kvalitní značky…

Moderní barvy

Pánské spodní prádlo s květinami, zvířecími vzory a puntíky? Ani omylem. Naši muži dávají přednost neutrálním barvám. Velmi oblíbené jsou tedy černá, bílá, šedá a všechny jejich kombinace. Tyto barvy jsou charakteristické pro svou důstojnost a eleganci. Není divu, že nejprodávanější pánské spodní prádlo je právě v tomto duchu.

162_ActiveSlip_front_navy

Zdroj: bellinda.cz

Slipy nejsou jen pro pamětníky

Druhé místo patří slipům. Jsou tedy hned po boxerkách nejprodávanějším pánským spodním prádlem. Slipy poskytují svému nositeli zejména komfort a pohodlí. V předešlých letech byly typické pro starší generaci. To ovšem neplatí od té doby, co se k jejich nošení hrdě přiznala například fotbalová hvězda Cristiano Ronaldo nebo idol dívčích srdcí Robert Pattison.

Pánské trendy ve spodním prádle stejně jako v předešlých letech nezaznamenávají extrémní změny. Ale proč měnit něco, co je praktické, stylové a přitom tak jednoduché?

Tento článek je komerční prezentací.

Hodnocení článku:Komentáře

Univerzitní vlci aneb jak zvládnout zkouškové období Univerzitní vlci aneb jak zvládnout zkouškové období Dnes je kolikátého? CO?! To ale musí znamenat, že tu zkoušku mám... za tři dny. Tři dny. Tři! Zdroj: Arnaldo Anaya-Lucca/Tumblr Přesně... Předchozí článek Užijte si exotickou nuru masáž Užijte si exotickou nuru masáž Klasická erotická masáž vám přijde nudná? Vyzkoušejte originální nuru masáž a vychutnejte si intenzivní doteky nahé masérky. Masáž... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!