James Franco tváří kolekce Gucci Techno Color Sunglasses

Publikováno: 17.04.2014 16:55 | Jiří Hofbauer

Herec, scénárista, poet a režisér James Francou s módním domem Gucci zvolna spolupracuje už roku 2009, kdy se stal tváří parfému. V roce 2013 v dokumentárním filmu The Director zachytil osmnáct měsíců života Frida Giannini, umělecké ředitelky značky Gucci.

bryle-coll

Zdroj: Gucci

Nyní se vrací režisér a hlavní hvězda v novém krátkém filmu Techno Color Sunglasses, který uvozuje stejnojmennou kolekci slunečních brýlí vyrobenou z lehké slitiny. Film vznikal v prostorách Chateau Marmont v americkém Lons Angeles. Kromě James Franca a barevné kolekce slunečních brýlí ve videu uvidíte i modelku Natalia Bonifacci.

Hodnocení článku:Komentáře

Ranní rituály novodobých gladiátorů Ranní rituály novodobých gladiátorů V průběhu věků se bojovníci vždy připravovali na bitvy rozličnými rituály. Mezi samuraji meditace, ve Tróje vzdávání obětí Bohům,... Předchozí článek Jak být fit až do cíle v životě i sportu Jak být fit až do cíle v životě i sportu Léčit. Slovo, které RNDr. Josef Šmarda pokládá za základ úspěchu světového zdravotnictví, a které přesto ve slovnících těch... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!