Jamie Campbell Bower novou tváří Burberry

17.12.2013 11:29 | Jiří Hofbauer

Jedna z nejočekávanějších kampaní nadcházející sezóny je konečně tady a s ní i její hlavní tvář. Hlavní hvězdou jarní kampaně britského módního domu Burberry se stal herec Jamie Campbell Bower. Kromě něj se v kampani obejevuje i zpěvák skupiny Childhood Leo Dobson nebo model Callum Ball. Že se novou tvář stane právě Bower se dalo tušit podle faktu, že poslední dobou se účastnil všech přehlídek Burberry, kde seděl v první čestné řadě. Značka ho současně oblékala na všechny velké akce.

„Cílem bylo aby kampaň působila aby kampaň působila co nejvíce britsky. Tedy jemně, nenuceně, přesto elegantně,“ vysvětluje kreativní ředitel značky Christopher Bailey.

Složení tváří kampaně není náhodné. Značka Burberry si uvědomuje jak silný kupní potenciál má mladá třída. Bower stejně třeba jako Leo Dobson nebo další vycházející talent Tom Odell, vystupují jako typičtí britští rebelové. Značce dodávají náznak civilnosti a přitom osobitosti.

V kampani není opomenut ani vliv globalizace a prolíná kultur. Ženský element vyvažují multikulturně zastoupené modelky Malaika Firth, Jean Campbell, Matilda Lowther a Neelam Johal.

Kampaň nafotil Mario Testino. Celou kolekci Burberry jaro/léto 2014 najdete zde.

Burberry-Spring-Summer-2014-1

Zdroj: Burberry Press

Burberry-Spring-Summer-2014-2

Zdroj: Burberry Press

Burberry-Spring-Summer-2014-3

Zdroj: Burberry Press

Burberry-Spring-Summer-2014-4

Zdroj: Burberry Press

Burberry-Spring-Summer-2014-5

Zdroj: Burberry Press

Burberry-Spring-Summer-2014-6

Zdroj: Burberry Press

Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!