Jarní MBPFW zavede své publikum na další neotřelou lokaci

Publikováno: 04.01.2016 11:22 | Redakce

Nadcházející edice fashion weeku, která představí módní kolekce na sezonu podzim/zima 2016, se odehraje v termínu 16. až 23. března 2016 a zavede módní profesionály i nadšence na další nové místo. Po budově Právnické fakulty UK v Praze, ZIBA Muzeu současného skla a skateparku Štvanice se budou přehlídky odehrávat ve Filmových a televizních ateliérech Strahov. Ateliér A1 poskytne módním přehlídkám opět jiný kontext a podpoří progresivní vizuální identitu, kterou se MBPFW každou sezónu vyrovnává přehlídkám v Paříži, Londýně nebo New Yorku.

MBPFW FW16_atelier Strahov

Zdroj: MBPFW

Kromě nového Fashion Temple přinese březnová edice několik drobných funkčních změn. „Snažíme se postupně posouvat event směrem kupředu tak, aby byl co nejpřínosnější pro návrháře a co nejpříjemnější pro diváky, a tak se forma postupně vyvíjí,“ říká Lukáš Loskot, CEO pražského fashion weeku. Jednou z novinek nadcházející edice bude den věnovaný odborné konferenci, kde se v několika diskusních panelech sejdou světoví i domácí módní profesionálové.

Drobnou funkční změnou bude prodloužení přehlídkové části události oproti září 2015 o jeden den. Na deset přehlídkových bloků se tak rozprostře do čtyř dnů, od čtvrtka do neděle. Mezi jinými jsou potvrzena jména jako Zuzana Kubíčková, Jakub Polanka, LaFormela, Chatty či Petra Ptáčková.

Upravený přehlídkový program sleduje větší komfort diváků, kteří takto zhlédnou maximálně tři přehlídkové bloky v jeden den.

Hodnocení článku:Komentáře

Vizionář Yves Saint Laurent Vizionář Yves Saint Laurent Nosil dioptrické brýle s tlustými obroučkami dlouho předtím, než se objevily v každém druhém řetězci. I přes nesnadné dětství... Předchozí článek Na golf stylově s novou kolekcí od Hugo Boss Na golf stylově s novou kolekcí od Hugo Boss Německá společnost Hugo Boss byla založena v roce 1924, avšak až roku 2003 spatřila světlo světa sportovní kolekce funkčního a trendy... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!