Jarní kolekce Barbour: nadčasová sázka na jistotu

Publikováno: 27.03.2013 16:37 | Jiří Hofbauer

Prvotřídní materiál, důmyslné zpracování a vzhled nepodléhající módním výstřelkům jsou hlavní důvody proč se vyplatí investovat do kousků s poslední kolekce legendární britské značky Barbour z řady Beacon Heritage. Vybírejte v pražském obchodě Concept Store Qubus x Denim Heads.

1

Pokud toužíte po městském looku, zaručeně si vyberete z několika variant svršků, které značka Barbour nabízí. Barevná provedení v tmavěmodré nebo sytě červené se dá skvěle zkombinovat s obyčejnými džíny, jednoduchým trikem a sportovními botami. Kousky vynikají tou nejvyšší kvalitou materiálu, pro niž se stanou nepostradatelným doplňkem vašich každodenních aktivit. Prošívání, voděodolný povoskovaný povrch, pevná podšívka, dostatečné množství kapes a výjimečný design jsou jen některé z mnoha charakteristických prvků.

2

Barevná provedení v přírodních tónech nebo univerzální černé se navíc hodí jak ke každé outdoorové aktivitě, tak se snadno zkombinuje s ostatními kousky vašeho šatníku.

3

Jednoduché košile se zajímavými detaily (prošíváním, potiskem, nebo drobnými proužky) nebo polo tričko optimálně barevně doplní váš outfit a budou slušet každé postavě. Svetry z prvotřídní bavlny s koženými aplikacemi vás zase ochrání před teplotními výkyvy v interiéru.

Hodnocení článku:Komentáře

Jan Palach: oheň, který probudil lidi Jan Palach: oheň, který probudil lidi Změny nejsou jednorázové akce. Možná jejich akutní provedení, ale ony samotné jsou trvalým procesem. V roce 1969 hlas lidu nepřekonal... Předchozí článek Jak být fit až do cíle v životě i sportu Jak být fit až do cíle v životě i sportu Léčit. Slovo, které RNDr. Josef Šmarda pokládá za základ úspěchu světového zdravotnictví, a které přesto ve slovnících těch... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!