Tom Ford na novém album Jay-Z

Publikováno: 08.07.2013 17:38 | Jiří Hofbauer

Kdo jste už slyšel nové album Jay-Z Magna Carta Holy Grail víte, že na něm najdete track s názvem Tom Ford. Ano, jedná se o toho Toma Forda.

Ale klid, raper se do návrháře nijak nenaváží. Vlastně to jméno v textu ani nehraje nijak velkou roli. Klidně by tam mohlo být Brioni a vyšlo by to nastejno. Tom Ford zde funguje jako americká značka a představitel amerického životního stylu na vysoké noze.

Jay-Z navíc v poslední době na všechny velké akce oblékal právě smokingy z dílny amerického návrháře. Stejně tak Justin Timberlake, kterému Ford vytvořil image na poslední desku The 20/20 Experience. Přiznáváme, že i my máme slabost pro Fordovy obleky.

Tom Ford není rozhodně první návrhář jehož jméno si půjčil hudební průmysl. Před dvěma lety nazval Soulja Boy album Bernard Arnault Limited Edition EP po Bernardu Arnaultovi, což je předseda představenstva koncernu LVMH. Loni si Karl Lagerfeld střihnul roli Boha v klipu Saint-Tropez vedle Jean-Roche a Snoop Dogga. A samozřejmě kdo by zapomněl na rap Anny Dello Russo v kampani pro H&M.

Tom-Ford-Jay-Z-Lyrics

Zdroj: 2dopeboyz.com

Hodnocení článku:Komentáře

Jan Palach: oheň, který probudil lidi Jan Palach: oheň, který probudil lidi Změny nejsou jednorázové akce. Možná jejich akutní provedení, ale ony samotné jsou trvalým procesem. V roce 1969 hlas lidu nepřekonal... Předchozí článek Jak být fit až do cíle v životě i sportu Jak být fit až do cíle v životě i sportu Léčit. Slovo, které RNDr. Josef Šmarda pokládá za základ úspěchu světového zdravotnictví, a které přesto ve slovnících těch... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!