Je to rebel! Jared Leto shodil vlasy

Publikováno: 06.03.2015 19:45 | Václav F. Mensa

Jared Leto je chameleon. Může udělat cokoliv se svým tělem, vlasy nebo oblékáním a vždy se to ujme. V některých případech za to dostane ocenění a v těch dalších miliony následovníků. Podívejte se na pár nejzajímavějších účesů, které Jared uvedl.

Od obrovského úspěchu filmu Dallas Buyers Club si nechával Jared vlasy narůst a nosil vlny. Samostatně je ten účes podivný. Ne každému člověku by slušel aniž by dotyčný vypadal jako Julia Roberts. Společně s vousy to z něj vytvořilo Ježíše. Jakmile ale z tváře vyzařuje charisma a sebevědomí, zvládnete jakýkoliv účes. To přesně je tento případ. Na Oscarech byl rozhodně nejvýraznější. I Ellen Degeneres naznala, že je ze všech nejkrásnější.

Oscar 2014

1393877059_jared-leto-zoom

Zdroj: Pinterest

Zlaté glóby 2014

Jared-Leto-Style-Grammys-2014-Video

Zdroj: Pinterest

Před několika dny zaplavila internet zpráva, o další změně jeho vlasů. Tentokrát se ostříhal na krátko a obarvil na platinu. Rozvířila se debata, zda-li by to měli dělat i "normální" muži. Odpověď je ano. Ale za určitých podmínek.

jared-leto-blonde-hair-1425571762

Zdroj: GQ

Takovéto změně musí předcházet vývoj. Musíte se připravit, že se za vámi ostatní budou otáčet. Doslova budete zářit a tak si zvykněte. Další věc je, že takový účes nebude fungovat, když mu neodpovídá šatník. Je nezbytné zapojit extravagantnější kousky. Samet, vzory, zlato. Popusťte uzdu fantazii. Odrosty na platinových vlasech nevypadají dobře. Takže buď tvrdá práce nebo nic. Napůl to nejde.

Jared je jeden z lidí, na kterých je nejvíce zapamatovatelný účes "Pompadour" (opravdu se mu tak říká). Dělal to dříve, než Jon Kortajarena nebo Edward ze Stmívání. A tento účes je stále aktuální. Nikdy s ním nic nezkazíte a nevyžaduje ani tolik námahy.

Filmový festival v Benátkách, 2009

jared

Zdroj: Pinterest

Z pozice primárně rockového zpěváka zvolil Jarek i několik ještě extrémnějších věcí. Modrá, bílá s růžovou, červená. Někdy dlouhá patka, někdy punkový vliv. Vše se na nějakou dobu ujalo a on to rychle změnil. Asi bychom to měli pokládat za nějaký vývoj, možná hledání. Na každý pád, je to vtipné, zábavné a tyto změny jsou už nedělitelnou součástí módních novinek.

Radio 1's Big Weekend, Wales, 2010

jared-leto-pink-mohawk-on-stage-radio-1-concert-wales

Zdroj: Pinterest

Elle Style Awards, 2010

Jared-Leto-photo-gallery1

Zdroj: Pinterest
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!