Jedinečná kniha Fendi by Karl Lagerfeld

Publikováno: 01.06.2015 12:44 | Jiří Hofbauer

Italský módní dům Fendi vzdává hold své spolupráci s Karlem Lagerfeldem, nejdelšímu vztahu mezi návrhářem a módním domem vůbec, knihou Fendi by Karl Lagerfeld, která s využitím exkluzivních materiálů vypráví neuvěřitelný příběh dědictví, kreativity a modernosti. Kniha nabízí vskutku jedinečný vhled do archivu Fendi, poutavé materiály, které návrhář vytvořil speciálně pro tuto výjimečnou příležitost, i dosud nezveřejněné skici a rozhovory.

karl-lagerfeld_schreibtisch1500-1024x767

Zdroj: Fendi

Jednotlivé přílohy knihy budou součástí dřevěného kufříku: jedinečné portfolio modelu ve formě ‚scrapbooku‘ s výběrem 200 ikonických skic od Karla Lagerfelda, které vznikly za léta spolupráce s Fendi; speciální plakát Karla Lagerfelda složený z 50 tisíc miniaturních snímků jeho náčrtků; exkluzivní DVD, v němž Karl Lagerfeld vzpomíná na Fendi a při tom v přímém přenosu načrtává skici; ilustrovaná knížečka spřepisem videa a několik speciálních nových ilustrací, jejichž prostřednictvím vypráví příběh dlouholeté spolupráce. Přiložena bude i brožurka se všemi logy Fendi, která Karl Lagerfeld za léta spolupráce navrhl, s přibližně 120 náčrtky a konečně rozhovor s Karlem Lagerfeldem, obsahující 50 otázek a odpovědí.

fendi-karl-lagerfeld-book-1

Zdroj: Fendi

Kniha byla představena ve světové předpremiéře na filmovém festivalu v Cannes dne 21. května. Kniha z nakladatelství Steidl bude v prodeji v obchodech Fendi a ve špičkových knihkupectvích po celém světě od července 2015. Cena knihy se bude pohybovat kolem 100 Euro.
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!