Jednoduché tipy, jak zlepšit erekci

Publikováno: 07.11.2015 06:37 | PR

Přibývající léta způsobují mnohé zdravotní problémy. Ty se odrážejí i v intimním životě a také v celkové životní spokojenosti. Častým řešením se stává Viagra, nicméně existují i jiné způsoby, jak zlepšit erekci. Jaké? Čtěte dál!

Fotolia_90990874_Subscription_Monthly_M

Zdroj: gpointstudio, Fotolia

Omezte kouření a jezte méně tuků

Den začínáte ranní cigaretou, k obědu si dáte pizzu a na večer se dorazíte burgrem? Strava s vysokým obsahem tuků a kouření jsou peklem pro váš kardiovaskulární systém. Výsledkem je zužování cév, čímž se omezí průtok krve. Nejen, že si tedy zaděláváte na infarkt, nezdravý životní styl má vliv i na intimní život. Potvrzují to i různé studie, které dokazují, že kuřáci ve srovnání s běžnou populací trpí mnohem častěji erektivní dysfunkcí.

Dostaňte do sebe vitamíny

Zejména vitaminy A, C, E a zinek, které se nacházejí v ovoci, zelenině i v luštěninách, zabraňují poškozování cév. Zvýšíte-li tedy jejich denní příjem, zlepší se i vaše erekce. Zvažte i různé doplňky stravy, které přispívají i k lepší plodnosti a snižují pocit únavy či vyčerpání. Příkladem může být například TestoMax, který byl vyvinut speciálně pro muže po třicítce.

Pravidelně cvičte nebo sportujte

I cvičení a pravidelný pohyb pořádně rozproudí krev. Pro lepší výkon v posteli stačí i například půlhodinová procházka denně či projížďka na kole. Díky těmto aktivitám se vám navíc jistě podaří shodit nějaká ta nadbytečná kila, která erekci rozhodně neprospívají.

Relaxujte

Ve stresu se do krve vyplavuje adrenalin, který způsobuje kornatění cév. Pokud tedy chcete mít místo tvrdých cév raději tvrdé kalhoty, udělejte si každý den alespoň na pár minut chvilku jen pro sebe, kdy se zcela odpoutáte od problémů. Namísto sledování televize zkuste deset minut jen tak sedět a soustředit se na vlastní dech. Sníží se tím hladina adrenalinu a zvýší se naopak chuť na sex.
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!