Jenson Button jezdí za stáj Hugo BOSS

Publikováno: 19.03.2013 01:26 | Jiří Hofbauer

Britský jezdec Jenson Button měl vrátit zemi zaslíbené automobilovým závodům titul mistra světa. To se stalo v roce 2009, čímž se vrátil do středu pozornosti všech příznivců motoristického sportu ve Velké Británii. Silnou konkurencí mu ale byl Lewis Hamilton (mistr světa v roce 2008), s nímž v roce 2010 vytvořil jezdeckou dvojici u McLarenu.

Přestup mu sice další titul zatím nezajistil, ale dostal se do stabilního špičkového týmu. Samotnému Buttonovi se v McLarenu líbí, ačkoliv z hlediska úspěchů šel v britské stáji dolů. "Cítím se tu jako doma, rád bych tu zakončil svou kariéru," tvrdil listu The Guardian Button.

Kromě McLarenu teď ale jezdí i za letní kolekci BOSS.

1
2
3
4
5
Hodnocení článku:Komentáře

Jan Palach: oheň, který probudil lidi Jan Palach: oheň, který probudil lidi Změny nejsou jednorázové akce. Možná jejich akutní provedení, ale ony samotné jsou trvalým procesem. V roce 1969 hlas lidu nepřekonal... Předchozí článek Jak být fit až do cíle v životě i sportu Jak být fit až do cíle v životě i sportu Léčit. Slovo, které RNDr. Josef Šmarda pokládá za základ úspěchu světového zdravotnictví, a které přesto ve slovnících těch... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!