Jeremy Scott novým ředitelem značky Moschino

29.10.2013 10:08 | Jiří Hofbauer

Italský módní dům Moschino má nového kreativního ředitele. Výstřední návrhář Jeremy Scott, který proslul svými okřídlenými botami pro Adidas, tak nahradí stávají ředitelku Rosellu Jardini, která značku vedla od 1994.

Podle předpokladů první kolekce vytvořená nový kreativním ředitelem značky bude podzim/zima 2014, kterou značka představí v únoru příštího roku. Návrhář současně popřel, že by tím zanikla jeho vlastní značka. Nadále povede oba brandy.

Scott je z nabídky spolupráce nadšený (jak jinak). „Základním elementem mého stylu a mé práce je humor. A móda značky Moschino to má úplně stejně. Je to vlastně jedna z mála značek, která se nebojí módu brát s vtipem a nadsázkou,“ říká návrhář.

Scott už před lety pracoval v newyorské centrále Moschino. A teď vede celou značku. Kruh se uzavírá.

Zprávu a celý rozhovor přenesl časopis Style.

sc01_11_Jeremy_scott_mx001s_PressRGB-LR

Zdroj: Coc4ine


Hodnocení článku:Komentáře

Jan Palach: oheň, který probudil lidi Jan Palach: oheň, který probudil lidi Změny nejsou jednorázové akce. Možná jejich akutní provedení, ale ony samotné jsou trvalým procesem. V roce 1969 hlas lidu nepřekonal... Předchozí článek Jak být fit až do cíle v životě i sportu Jak být fit až do cíle v životě i sportu Léčit. Slovo, které RNDr. Josef Šmarda pokládá za základ úspěchu světového zdravotnictví, a které přesto ve slovnících těch... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!