Jimmy Choo otevřel v Praze první butik

Publikováno: 23.09.2013 23:58 | Václav F. Mensa

Malý muž, který si podmanil velký svět bot a je jen málo dam, které by mu dokázaly odolat. Stejně jako Christian Louboutin nebo Manolo Blahnik si vydobyl místo na poli dámské módy. Vybudoval solidní a respektované jméno a stal se enormně úspěšným. Navštívil naše hlavní město v rámci "módního víkendu" a zanechal hned několik stop. Jeho návštěva dodává našim tvůrcům naději, že vždy je možné mezinárodně uspět. Jimmy Choo vybudoval za svůj život multimilionový obchod. Jeho boty a doplňky se prodávají kolem celého světa, mluví se o něm v časopisech, filmech i knihách.

dabel_nosi_pradu

Pokud ovšem pomineme ženský svět, Jimmy vyrábí i boty pro muže. Ale to přece nejsou jen boty. Prakticky uměleckými díly tak dokazujete světu to, že nejen máte skvělý vkus, ale současně se nebojíte vyčnívat. Jeho sneakers jsou skvěle propracované a i když působí možná trochu výstředně, na volný čas budou víc než vhodné. Jimmy Choo prostě jde přímo proti předsudkům.

Jako muž působící dlouho ve světě módy je jednou z výjimek. Má manželku a velkou rodinu, kterou preferuje nadevše. Současně s tím provozuje nadace na podporu vzdělání v Malajsii, společně s Eltonem Johnem vede nadaci na prevenci AIDS a mnoho dalších dobročinných akcí.

Jeho návštěva v Praze byla skvělou událostí. Nicméně je na zváženou jestli je dobré zvát taková jména zrovna v době akce, kdy se prezentují a lokální designeři. Ano, pro prestiž naší země je to dobré. Ale o tom ostatním co se zde celý týden dělo se už moc nemluví. Bohužel. Tady opět platí ta nevyváženost naší země.

V případě, že se rozhodnete do bot Jimmy Choo's investovat, navštivte nový obchod v pražské Pařížské ulici nebo e-shop a rozhodně toho nebudete litovat.

jimmy-choo

Zdroj: praguefashionscene.com

jimmy-choo-fallwinter-2013-campaign-derriuspierrecom

JC_1

Zdroj: Jimmy Choo

JC_2

Zdroj: Jimmy Choo

JC_3

Zdroj: Jimmy Choo

JC_4

Zdroj: Jimmy Choo

JC_5

Zdroj: Jimmy Choo

Jimmy_Choo_butik

Zdroj: praguefashionscene.com

JC_6

Jimmy Choo Prague Store

Pařížská 7

110 00 Praha 1

+420 222 310 102

www.jimmychoo.com

prague@jimmychoo.com
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!