John Legend vezme Gucci na turné

Publikováno: 07.07.2013 12:35 | Jiří Hofbauer

Zpěvák a skladatel John Legend v pátek odstartoval svoje letní turné Summer Love, v rámci kterého zahraje na vybraných převážně jazzových letních festivalech. Jeho styling si na starosti vzala italská značka Gucci jejíž umělecká ředitelka Frida Giannini vytvořila speciální set oblečení jak pro Legenda tak pro celý ansámbl na pódiu.

Držitel devíti cen Grammy, který má na kontě přes sedm milionů prodaných alb, na sebe nákladnými kostýmy pozornost strhávat nemusí. Šatník bude ve stejném duchu jako jeho hudba – elegantní a střízlivá. Během show vystřídá na míru šitý modrý oblek a leteckou bundu s jemného semiše. Nejbližší koncert je 14.července na Splash! Festival v německém Gräfenhainichen.

Na podzim Legend vydává nové album Love in the Future a podle prvního singlu Made To Love je na co se těšit.

1

Zdroj: John Legend by Gucci

2

Zdroj: John Legend by Gucci

Hodnocení článku:Komentáře

Jan Palach: oheň, který probudil lidi Jan Palach: oheň, který probudil lidi Změny nejsou jednorázové akce. Možná jejich akutní provedení, ale ony samotné jsou trvalým procesem. V roce 1969 hlas lidu nepřekonal... Předchozí článek Jak být fit až do cíle v životě i sportu Jak být fit až do cíle v životě i sportu Léčit. Slovo, které RNDr. Josef Šmarda pokládá za základ úspěchu světového zdravotnictví, a které přesto ve slovnících těch... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!