JOHN REED Fitness Music Club se otevřel na Karlově náměstí v Praze

Publikováno: 30.09.2017 15:36 | Michal Novák

Nový koncept studií – JOHN REED Fitness Music Club, který zcela jedinečným způsobem prolíná hudbu, design a fitness, konečně otevírá své brány Praze. Na exkluzivním openingu měli Ben Cristovao, Nikol Švantnerová a Jitka Nováčková spolu s pozvanými hosty šanci jako první vyzkoušet nový fitness za zvuku DJů dMITRyho a NobodyListen. 

JOHNREED_Prague_Crocodile ∏ JOHN REED Fitness Music Club

Zdroj: JOHN REED

„Jsme moc rádi, že se nám podařilo otevřít první JOHN REED Fitness Music Club v Praze s tak skvělými hosty a DJs. JOHN REED je synonymem mixu fitness, hudby a designu, a to se nám přesně podařilo ukázat i našim hostům během včerejšího exkluzivního openingu“, říká Marcus Adam, Head of Marketing and Music pro JOHN REED. 

IMG_9958

Zdroj: JOHN REED

V každém JOHN REED Fitness Music Clubu je hudba klíčovým prvkem, motivuje a vybízí ke špičkovému výkonu. Pečlivě zvolená hudební selekce zahrnuje house, electro, hip hop i pop. Neochvějnou součástí jsou dvakrát týdně live DJ sety hudebníků z lokální i zahraniční scény. Členové klubu mohou zažít hudbu i přizvané umělce ve zcela novém kontextu a posunout tím pádem svůj pravidelný work-out na vyšší level. I mimo živé sety se JOHN REED se svým JOHN REED rádiem stará o to, aby hudební doprovod odpovídal náladě i denní době. Hudební experti v JOHN REED zajišťují a pečlivě kurátorují playlisty tak, aby se vždy přesně hodily k různým typům cvičení.

„Měl jsem šanci JOHN REED Fitness Music Club navštívit ještě před otevřením a musím říct, že mě celý koncept nadchl. Strašně se těším, až uslyším na místě live DJs, protože pro mě osobně hudba znamená hodně a je součástí mého každodenního života“, říká zpěvák Ben Cristovao. 

IMG_9780

Zdroj: JOHN REED

JOHN REED Fitness Music Club jde za hranice čistě funkčních účelů běžného fitness studia a vytváří neokoukané, exotické prostředí v kombinaci s klubovou atmosférou. Nejinak je tomu i v Praze, kde se na osmnácti stech čtverečních metrech míchají street art, asijské elementy, etnické prvky s atmosférou britského klubu a moderním umění v jedinečnou kulisu.

JOHNREED_Prague_Lounge ∏ JOHN REED Fitness Music Club

Zdroj: JOHN REED

JOHNREED_Prague_Cardio ∏ JOHN REED Fitness Music Club

Zdroj: JOHN REED

JOHNREED_Prague_Core Area ∏ JOHN REED Fitness Music Club

Zdroj: JOHN REED

JOHNREED_Prague_Entrance ∏ JOHN REED Fitness Music Club

Zdroj: JOHN REED

JOHNREED_Prague_Free Weights ∏ JOHN REED Fitness Music Club

Zdroj: JOHN REED

JOHNREED_Prague_Machines ∏ JOHN REED Fitness Music Club

Zdroj: JOHN REED

JOHNREED_Prague_Power area ∏ JOHN REED Fitness Music Club

Zdroj: JOHN REED

JOHNREED_Prague_Rowing ∏ JOHN REED Fitness Music Club

Zdroj: JOHN REED
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!