John Varvatos rozbalil Chrysler 300C

Publikováno: 27.03.2013 21:02 | Jiří Hofbauer

Návrhář John Varvatos je hlavní hvězdou nového produktového videa automobilky Chrysler "Unboxing" a současně tvůrce modelu 300C John Varvatos Limited Edition. Spot ukazuje jak John Varvatos přebírá svůj sedan 300C. V ten moment ještě netuší, že na něj sbalí i Iggyho Popa.

Chrysler 300C John Varvatos Limited Edition má jedinečný trojvrstvý lak Phantom Black. Na černou barvu pak navazuje i titanový odstín masky chladiče, rámu dveří, zpětná zrcátka i dvě koncovky výfuku. Sedan stojí na 20" kolech z lehkých slitin. Maska, díky větším otvorům pro přístup vzduchu, je o poznání agresivnější než u klasického modelu. Zář koncertních pódí pak dotváří efektní LED světla.

2

Kožená sportovní sedadla v barvě Pewter Metallic jsou prošitá černými a šedými švy. Že za designem exkluzivních 2000 kusů stojí John Varvatos dokazují všudepřítomná loga na opěrkách hlav, analogových hodinách v centrální části palubní desky, rychloměru i budících. Rockerský nádech dotváří hrubě zbroušené akcenty v interiéru.

4
1
3
6
7
8
9
5
Hodnocení článku:Komentáře

Jan Palach: oheň, který probudil lidi Jan Palach: oheň, který probudil lidi Změny nejsou jednorázové akce. Možná jejich akutní provedení, ale ony samotné jsou trvalým procesem. V roce 1969 hlas lidu nepřekonal... Předchozí článek Jak být fit až do cíle v životě i sportu Jak být fit až do cíle v životě i sportu Léčit. Slovo, které RNDr. Josef Šmarda pokládá za základ úspěchu světového zdravotnictví, a které přesto ve slovnících těch... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!