Už zbývá jen 504 lahví Johnnie Walker Directors Blend 2012

Publikováno: 03.04.2013 21:41 | Jiří Hofbauer

Máme pro vás dvě zprávy. První je, že Johnnie Walker a manchesterské umělecké studio LOVE dali znovu hlavy dohromady nad světově nejprodávanější skotskou whiskey a vytvořili jedinečnou edici Johnnie Walker Directors Blend 2012.

2

Zdroj: LOVE

Ta druhá, špatná zpráva je, že Directors Blend 2012 nejde do prodeje. Je určen pouze jako osobní dar nejbližším přátelům a významným klientům společnosti Johnnie Walker a jeho vlastníkovi britskému výrobci lihovina Diageo.

Celá série čítá 504 lahví, která je každá z nich ručně signována. Namísto popisu obsahu láhve je na etiketě uveden recept na život – myšlenky z filozifii Johnnie Walker ‘Keep Walking’.

3

Zdroj: LOVE

Přední etiketu zdobí série originálních přípitků sestavených podle osobnosti každého z pětisetčtyř lidí, kteří budou mít to privilegium otevřít láhev s whiskey. V tomhle případě je zbytečné uvádět cenu, protože prostě neexistuje. Ale můžete se zeptat Gavin Pike, celosvětového ředitele Johnnie Walker, jestli vám nedá cucnout. I na tohle známe předem odpověď.

Hodnocení článku:Komentáře

Jan Palach: oheň, který probudil lidi Jan Palach: oheň, který probudil lidi Změny nejsou jednorázové akce. Možná jejich akutní provedení, ale ony samotné jsou trvalým procesem. V roce 1969 hlas lidu nepřekonal... Předchozí článek Jak být fit až do cíle v životě i sportu Jak být fit až do cíle v životě i sportu Léčit. Slovo, které RNDr. Josef Šmarda pokládá za základ úspěchu světového zdravotnictví, a které přesto ve slovnících těch... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!