Johny Machette zabodoval na Melty Future Awards 2015

Publikováno: 04.02.2015 11:32 | Jiří Hofbauer

Jsou to téměr dva roky co na YouTube začalo kolovat video k tracku Se Zbláznim pro širší veřejnost do té doby neznámého rapera Johnyho Machette. Hlavně se ale mohli zbláznit haters, kteří měli Johnyho plnou... pusu. Všechny nepřející hlasy teď mladý raper umlčel úspěchem na cenách melty Future Awards v Paříži.

MFA 2015 247

Zdroj: Johny Machette

Johny Machette je vůbec prvním výhercem melty Future Awards pro Českou republiku v kategorii Cool Is Everywhere. “Nečekejte ode mě dlouhou řeč. Chtěl bych jenom říct – díky moc, a přeju všem krásný večer!” vzkázal publiku Johny.

Johny Machette vyhrál mezi ostatními nominovanými (Bloges Robes, Majk Spirit, Adam Mišík, a Trabantem až na konec světa) absolutním počtem veřejných hlasů. Na sociálních sítích vzkázal Johny Machette poděkování všem za to, že ho cena melty Future Awards vynesla na mezinárodní scénu pop music, mladých talentů blogosféry a internetu po celém světě.

johny_machette

Zdroj: Johny Machette

V dalších kategoriích ocenily melty Future Awards 2015 mimojiné Shailene Woodley nebo Dylan O’Brien.

Podívejte se na celý záznam z předávání cen. Johnyho kategorie začíná chvíli po 39. minutě. Johny se na stage objeví pár sekund po 43. minutě.

Meltygroup, mezinárodní webová stránka se zaměřením na věkové skupiny 12-17 a 18-30 let, ocenila 21 talentů, které zanechají v roce 2015 díky své tvorbě výraznou stopu nejen ve Francii ale i na světové scéně.

V druhém vydání zorganizovala meltygroup výjimečnou společenskou událost, aby ocenila osobnosti, které budou utvářet rok 2015 v zábavním průmyslu. Na webech skupiny meltygroup byl zaregistrován víc než 1 milion hlasů.

V dalších kategoriích ocenily melty Future Awards 2015 mimojiné Shailene Woodley nebo Dylan O’Brien.

Během ceremoniálu vystoupili živě francouzští zpěváci jako MC Solaar nebo Fréro Delavega, a meltygroup odhalila v rámci spolupráce se skupinou Netflix ve světové premiéře exkluzivní teaser nové seriálové řady “Better Call Saul”, ve které hraje hvězda seriálu “Perníkový táta” Bob Odenkirk.

Meltygroup měla také tu čest představit svůj minifilm WhyNot, aby podpořila v mladé generaci odvahu pustit se do vlastních projektů.
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!