#jsem BeWooden, #jsem svůj

Publikováno: 26.04.2016 08:54 | Redakce

Jaro sebou přináší nové možnosti a především touhu se předvést v něčem novém. Ať už jdete do práce, do školy, za zábavou a nebo jste jen tak vyšli do ulic, s originálními doplňky můžete vypadat pokaždé jinak a i přesto zůstat věrni svému stylu – elegantní workoholik, nespoutaný hipster, rozevlátý bohém, stylový manager, i jste prostě dámou s motýlkem – dřevěné doplňky od BeWooden vyzdvihnou vaše sebevědomí za každé situace.

jsem 1

Zdroj: BeWooden

Elegance není podmínkou, je výsadou, která protkala Váš styl. Patříte mezi jedince, co nedbají o konvence a čisté linie jsou vaší uniformou? Tak tomu má být! Kdo jiný než vy sami by měl být průkopníkem elegantního stylu s troškou extravagance? Netradičně pojaté motýlky a manžetové knoflíčky vypadají dokonale nejen k obleku. Pánové doladí outfit opaskem s dřevěným motivem a koženo-dřevěnou peněženkou.

Nezáleží na tom, jestli na sobě máte elegantní sáčko, kostkovanou košili nebo džínovou bundu. Buďte sví, Vaše okolí Vás ocení! Podělte se s BeWooden o Vaše kombinace BeWooden doplňků s hastagem #jsem.

jsem2

Zdroj: BeWooden
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!