#jsem BeWooden, #jsem svůj

Publikováno: 26.04.2016 08:54 | Redakce

Jaro sebou přináší nové možnosti a především touhu se předvést v něčem novém. Ať už jdete do práce, do školy, za zábavou a nebo jste jen tak vyšli do ulic, s originálními doplňky můžete vypadat pokaždé jinak a i přesto zůstat věrni svému stylu – elegantní workoholik, nespoutaný hipster, rozevlátý bohém, stylový manager, i jste prostě dámou s motýlkem – dřevěné doplňky od BeWooden vyzdvihnou vaše sebevědomí za každé situace.

jsem 1

Zdroj: BeWooden

Elegance není podmínkou, je výsadou, která protkala Váš styl. Patříte mezi jedince, co nedbají o konvence a čisté linie jsou vaší uniformou? Tak tomu má být! Kdo jiný než vy sami by měl být průkopníkem elegantního stylu s troškou extravagance? Netradičně pojaté motýlky a manžetové knoflíčky vypadají dokonale nejen k obleku. Pánové doladí outfit opaskem s dřevěným motivem a koženo-dřevěnou peněženkou.

Nezáleží na tom, jestli na sobě máte elegantní sáčko, kostkovanou košili nebo džínovou bundu. Buďte sví, Vaše okolí Vás ocení! Podělte se s BeWooden o Vaše kombinace BeWooden doplňků s hastagem #jsem.

jsem2

Zdroj: BeWooden

Hodnocení článku:Komentáře

Univerzitní vlci aneb jak zvládnout zkouškové období Univerzitní vlci aneb jak zvládnout zkouškové období Dnes je kolikátého? CO?! To ale musí znamenat, že tu zkoušku mám... za tři dny. Tři dny. Tři! Zdroj: Arnaldo Anaya-Lucca/Tumblr Přesně... Předchozí článek Stojí nový iPad Pro za to? Stojí nový iPad Pro za to? Větší. výkonnější a jako vždy naprosto dokonalý. To je nový iPad Pro, který byl představen značkou Apple v září minulého roku... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!