Jupiter Ascending: Mila Kunis jako královna vesmíru

Publikováno: 26.09.2014 13:31 | Jiří Hofbauer

Obdivovali jsme její plié, chtěli jsme ji jako kamarádku s benefity a dokonce nás víc fascinuje než mluvící, plyšový medvěd. Teď se herečka s ukrajinskými kořeny Mila Kunis objeví v novém snímku Jupiter vychází (Jupiter Ascending) bratrů Wachowských. Jo, jsou to ti co natočili Matrix.

Kunis hraje uklízečku toalet Jupiter Jones, které se mění život ve chvíli, kdy na Zem z kosmu dorazí Caine (že ho hraje Channing Tatum je úplná náhoda), geneticky upravený bývalý armádní lovec. Jen on ví, že Jupiter je předurčena k tomu, spasit vesmír s stát se jeho královnou.

V dalších rolích se objeví Eddie Redmayne, Sean Bean nebo Douglas Booth. Premiréa snímku je naplánována na 5.února 2015.

Hodnocení článku:Komentáře

Vizionář Yves Saint Laurent Vizionář Yves Saint Laurent Nosil dioptrické brýle s tlustými obroučkami dlouho předtím, než se objevily v každém druhém řetězci. I přes nesnadné dětství... Předchozí článek Jak být fit až do cíle v životě i sportu Jak být fit až do cíle v životě i sportu Léčit. Slovo, které RNDr. Josef Šmarda pokládá za základ úspěchu světového zdravotnictví, a které přesto ve slovnících těch... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!