Kampaň KENZO x H&M konečně odhalena

23.09.2016 00:03 | Štěpán Molitor

Přinášíme vám nové kampaňové fotografie nové kolecke KENZO x H&M. Autorem je ikona  módní a hudební fotografie, Jean-Paul Goude. Sedm hvězd kampaně představuje osobnosti ze světa módy, hudby, umění a aktivismu, přičemž prvními ambasadory kampaně, kteří odhalují další looky ze spolupráce KENZO x H&M, jsou Chance, Iman a Suboi.

Pro kampaň Goud využil svůj charakteristický rukopis a vytvořil fotografie ve stylu cut-up, díky kterým podtrhl škálu potisků, které jsou význačné pro kolekciKolekce KENZO x H&M bude dostupná ve více než 250 obchodech H&M po celém světě a v online obchodě od 3. listopadu 2016.

6106_10_sRGB_72dpi

Zdroj: Jean-Paul Goude for KENZO x H&M

6106_12_sRGB_72dpi

Zdroj: Jean-Paul Goude for KENZO x H&M

6106_15_sRGB_72dpi

Zdroj: Jean-Paul Goude for KENZO x H&M


Hodnocení článku:Komentáře

Univerzitní vlci aneb jak zvládnout zkouškové období Univerzitní vlci aneb jak zvládnout zkouškové období Dnes je kolikátého? CO?! To ale musí znamenat, že tu zkoušku mám... za tři dny. Tři dny. Tři! Zdroj: Arnaldo Anaya-Lucca/Tumblr Přesně... Předchozí článek První prodejna Forever 21 v Česku První prodejna Forever 21 v Česku Ve čtvrtek 22. 9. 2016 byla v obchodním centru Černý Most v Praze otevřena vůbec první prodejna značky Forever 21 v České republice.... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!