Kanye West a A.P.C. oficiálně potvrdili spolupráci

Publikováno: 09.07.2013 17:03 | Jiří Hofbauer

Minulý měsíc se raper Kanye West v rozhovoru pro W Magazine svěřil, že připravuje novou pánskou kolekci džín, triček, mikin pro jednu francouzskou značku. Měsíc ticho po pěšině.

Včera ráno se značka A.P.C. se na Twitteru se podělila o všeříkající fotku štítku džín doplněnou o popisek „A.P.C. KANYE CAPSULE COLLECTION JULY 14“.

tweet

Zdroj: Twitter

BOjmCYJCUAA-5sT.jpg-large.

Zdroj: Twitter

Kanye West a zakladatel značky A.P.C. (Atelier de Production et de Création) Jean Touitou se poprvé potkali před dvěma lety v pařížském studiu značky. Bylo to víc než nahodilé setkání. Kanye West za Touitou přišel a chtěl znát jeho názor na módní průmysl. V okamžiku se ale West se změnil ve vodopád nápadů a z návrháře se stal pouhý posluchač. Raper střídavě mluvil o módě a smrti jeho matky a Touitou se sám sebe ptal, kde se tenhle člověk, kterého mu asistent představil jako Keny, vlastně vzal. Že se jedná o poměrně slavného rapera a producenta neměl vůbec zdání. West ho pak pozval na natáčení alba Watch the Throne, kde se návrhář seznámil i s Jay-Z.

West si Touitou získal. Co se z jejich spolupráce zrodí zjistíme v 10.hodin 14.července na Den Bastily.

kanye-west-et-jean-touitou

Zdroj: Twitter

Hodnocení článku:Komentáře

Jan Palach: oheň, který probudil lidi Jan Palach: oheň, který probudil lidi Změny nejsou jednorázové akce. Možná jejich akutní provedení, ale ony samotné jsou trvalým procesem. V roce 1969 hlas lidu nepřekonal... Předchozí článek Jak být fit až do cíle v životě i sportu Jak být fit až do cíle v životě i sportu Léčit. Slovo, které RNDr. Josef Šmarda pokládá za základ úspěchu světového zdravotnictví, a které přesto ve slovnících těch... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!