KARL LAGERFELD otevřel v centru Prahy

Publikováno: 22.04.2017 17:00 | Lenka Mařanová

Ve čtvrtek 20. dubna 2017 otevřela společnost Vermont nový butik KARL LAGERFELD. V Nákupní galerii Myslbek značka nabízí dámskou kolekci oblečení a doplňků, včetně obuvi, kožených kabelek, hodinek, vůní, brýlí, knih a novinek v limitovaných sériích.  Prodejna má rozlohu 80 metrů čtverečních a odráží se v ní rockerská estetika značky KARL LAGERFELD, kterou ilustruje černobílý design a elegantní moderní vybavení.

HML_2233 small

Zdroj: Karl Lagerfeld

Vedle kolekce KARL LAGERFELD na jaro/léto 2017, která je oslavou nenuceného pařížského půvabu najdou zákaznice v prodejně také podkolekci Fly with Karl, obsahující hravé motivy inspirované cestováním. Těšit se mohou také na kompletní nabídku kabelek a tašek KARL LAGERFELD, a to včetně exkluzivní nové řady K/Metal Signature, která je inspirována vlastnoručním podpisem Karla Lagerfelda. Modely již vyzkoušely nejen supermodelky Kendall Jenner a Bella Hadid, ale také četné vlivné osobnosti v oblasti street style a módní bloggerky po celém světě.

Při slavnostním otevření byla k vidění také limitovaná kolekce konfekce a doplňků KARL LAGERFELD X STEVEN WILSON. Kousky, při jejichž designu byly použity speciální tiskařské postupy a jedinečné obrázky, vnášejí do charakteristické černobílé estetiky značky KARL LAGERFELD zářivé prvky.

Slavnostního přestřižení pásky se ujala topmodelka Michaela Kociánová spolu s majitelem společnosti Vermont Holding a.s. panem Amadeem Naumannem. Eventu realizovaného u příležitosti slavnostního otevření nové prodejny se dále zúčastnila modelka Aneta Vignerová, Kateřina Sokolová či herečka Hana Vágnerová.

Hodnocení článku:



Komentáře

Audi e-tron Sportback concept Audi e-tron Sportback concept Audi představuje na jarním autosalonu Auto Shanghai mnohostranný koncepční vůz - jako designérskou studii, technický prototyp a vysokovýkonný... Předchozí článek Headlinerem letošní Pohody budou legendární The Jesus And Mary Chain Headlinerem letošní Pohody budou legendární The Jesus And Mary Chain Slovenský festival Pohoda,  který se koná od 6. do 8. července, oznamuje dalšího headlinera. Ozdobí jej comeback jedné z nejvlivnějších... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!