Karl Lagerfeld uvádí novou řadu parfémů

Publikováno: 08.03.2014 16:32 | Václav F. Mensa

Kaiser Karl udělal už před nějakým časem kolekci pro celosvětový gigant Sephora. Měla ohromný úspěch. Jak by taky ne. Byl to snadno dostupný luxus pro všechny. Součástí této kolekce byl i parfém Karleidoscope. Ten se stal tak oblíbeným, že jej museli vyrábět nadmíru hodně.

Karl se nyní rozhodl tento parfém obnovit a prodávat už pod svou vlastní značkou. Ale samozřejmě, nebyl by to on aby udělal jen toto. A tak vznikla nová kolekce parfémů zapadajících do životní filozofie se jménem Karl.

Jsou dvě, pánská a dámská. Ta dámská je kombinací citronu, broskve, růží a magnolie. Její tváří se stala Kati Nescher.

Pánská je dokonalým opojením a skutečně výtvorem, kterým muž bude oslňovat. Základ z levandule, mandarinky a jablka vyzdvihuje lístky fialky. I když se ingredience tváří, že spadají spíše do dámských vůní, výsledek je neuvěřitelně sofistikovaný a svěží. Tváří se stal oblíbenec Baptiste Giabiconi.

karl_beauty_2

Zdroj: Karl Lagerfeld

Karl sám podotknul, že vůně musí být moderní. Proto ve svých parfémech spojil prvky dosud nezkombinované. Údajně tvůrcům (parfuméři Christophe Hérault, Serge Majoullier a za dámy Christine Nagel) nastínil svou vizi tím, že si nepřeje další květovaný parfém. To prý patří minulosti. Chtěl vůni, která je moderní a následně se promění na klasiku ve výbavě každého člověka.

A to Karl dělá stále. Vždy se dívá jen dopředu.

karl_beauty_3

Zdroj: Karl Lagerfeld
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!