Karl Lagerfeld x Rolex Oyster Perpetual Milgauss

Publikováno: 10.12.2013 15:02 | Jiří Hofbauer

Ve stejném roce kdy Karl Lagerfeld začal pracovat pro módní dům Balmain tedy v roce 1956 značka Rolex představila model hodinek Rolex Oyster Perpetual Milgauss. Londýnská společnost Bamford Watch teď tyto dvě legendy propojila a vznikla limitovaná edice hodinek.

Tento typ hodinek se vyznačuje tím, že nepřitahuje kovy a vznikal vlastně pro pracovníky laboratoří a elektráren. Tělu z černého, matného kovu kraluje ciferník, jehož pozadí na první pohled nese známý chanelovský motiv. Při bližším zkoumání však jde o koláž miniatur hlavy Karla Lagerfelda. Ostatně profil Kaiser Karla nahradil i číslici sedm. Úzkou spojitost s módní legendou dokládá i jeho podpis uprostřed ciferníku.

Cena hodinek z limitované edice je stanovena na € 19 000 a bude k dostání výhradně v buticích značky Karl Lagerfeld v Paříži a Mnichově.

pict

Zdroj: WWD

Hodnocení článku:Komentáře

Jan Palach: oheň, který probudil lidi Jan Palach: oheň, který probudil lidi Změny nejsou jednorázové akce. Možná jejich akutní provedení, ale ony samotné jsou trvalým procesem. V roce 1969 hlas lidu nepřekonal... Předchozí článek Jak být fit až do cíle v životě i sportu Jak být fit až do cíle v životě i sportu Léčit. Slovo, které RNDr. Josef Šmarda pokládá za základ úspěchu světového zdravotnictví, a které přesto ve slovnících těch... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!