Kate Moss se svlékne pro Playboy

Publikováno: 17.06.2013 10:42 | Jiří Hofbauer

O jedné z nejslavnější modelek světa Kate Moss, která za dob své největší slávy nevstala z postele, pokud honorář za kšeft nepřekročil hranici $ 10,000 bylo několik posledních let slyšet především díky alkoholovým excesům a náchylnosti k užívání dog. Ostatně s partnery jako rocker Pete Doherty nebo herec Johnny Depp ani není divu.

Nic z toho ale neodradilo takové značky jako Chanel nebo Louis Vuitton, aby se stala tváří jejich kampaní nebo byla hlavním hřebem přehlídek. Současně se objevila na titulkách předních módních časopisů jako Vogue, Vanity Fair, Harper's Bazaar nebo W.

Modeling nebyl její sen. Vlastně její potenciál objevila až zcela náhodou Sarah Doukas z modelingové agentury Storm. Všimla si jí na letišiti JFK, když se Kate vracela z dovolené. Moss tak začala s modelingem až ve svým pětadvaceti letech, což je na dnešní poměry docela pozdě. Nicméně i tak se zní stala dodnes jedna z nejžádanějších modelek. A teď ji dokonce chce i Playboy.

Už mnoho měsíců se spekuluje o tom kdo bude na titulce výročního výtisku Playboy u příležitosti 60.let od založení toho pánského magazínu. Debaty definitivně ukončil její kadeřník Oribe Canales, který WWD uvedl, že už se tým chystá na focení.

Kate je známá tím, že s nahotou nemá problém, což se jí u focení pro Playboy rozhodně bude hodit. Na druhou stranu lze čekat, že snímky budou spíše ve stylu nevidíš ale tušíš. Nebude zdaleka první supermodelka na titulce Plaboye. Před ní se svlékly již Cindy Crawford, Elle Macpherson nebo Naomi Campbell.

Speciální číslo k 60.narozeninám Playboye jde do prodeje v lednu 2014.

Kate Moss (Liu Jo SS Campaign 2011) (9)

Zdroj: Liu Jo S/S 2011
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!