Katy Perry nadchla na finále Super Bowl

Publikováno: 05.02.2015 20:04 | Jiří Hofbauer

The National Footbal League Presents... Finále 49. ročníku NFL se letos konalo na stadionu University of Phoenix Stadium v Glendale ve státě Arizona. O poločase diváky zabavilo vystoupení Katy Perry, která na předcházející tiskové konferenci slíbila show, jakou Super Bowl ještě nezažil. A slib dodržela.

Třináctiminutovou show odstartovala trackem Roar, hit z posledního alba Prism. Na hřiště Katy Perry nacválala na hřbetu ohromného tygra. Pokračovala temnou skladbou Dark Horse. Následně si střihla rockovou verzi svého vůbec prvního singlu I Kissed a Girl, z alba One of the Boys, s Lenny Kravitzem. Nutno přiznat, že se odvázala víc, než rockový playboy. Tímto songem nejen připomněla ženskou sílu, ale současně byl náznakem boje proti homofobii. Následovala radostnější část, kdy zazněly hity Teenage Dream a California Gurls. Nebyl to ale jen zpěv, co si budou lidé pamatovat nejvíc, ale i lehce zmatená choreografie dvou žraloků na pozadí stage, kterou se teď baví celý internet. Následně s Missy Elliott zazpívala songy jako Get Ur Freak On, Work It a Lose Control. Následuje velké finalé, kdy Katy Perry připevěná k obří kometě za zvuků Firework obletí stadion.

„Ať už jste fanoušci Katy Perry nebo ti největší cynikové, musíte uznat že její vystoupení na Super Bowl bylo mistrovské dílo v oblasti pop kultury,“ napsala kritická Amanda Michelle Steiner z časopisu People.

V globálu se show líbila a Katy nadchla. Současně se ale řada kritiků i fanoušků shodla, že třicetiletá hvězda zvládne zářit sama, bez násilného sekundování dalších pěveckých ikon. Ostatně posuďte sami.




Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!