Každý čtvrtek novou knihu díl 1

Publikováno: 10.11.2016 09:30 | Štěpán Molitor

Vítáme vás u nové rubriky! Socialistické Československo je náš vzor, a proto oprašujeme tradici Každý čtvrtek novou knihu. Protože pouze pílí, občané, pílí a vzděláním dokážeme porazit imperialisty!

Týden co týden dostanete tip na jednu knihu, která by neměla chybět ve vaší knihovně. Ve výběru nehledejte systém – moderní díla postavíme vedle starých autorů, romány vedle sbírek fotografií. Objeví se tu jak autobiografie, tak knihy poezie. Přejeme vám příjemné čtení.

tumblr_m42imflbfX1rrln67o1_1280

Zdroj: Pinterest

Dnešní tip: Jonesova pravidla úspěšného muže

Autor: Dylan Jones

Vedle moralistických knih současné etikety vypadá jako dobrý vtip. Skvělé, odlehčené čtení, které vás ale určitě obohatí v oblasti běžného života. Dylan Jones je šéfredaktorem britského GQ a ve své knize shrnuje svoje poznatky a zkušenosti. Najdete tady tipy jak se správně oholit, ovládat se ve stresových situacích a nechat si ušít oblek na míru. Vedle toho se dozvíte jak najít bod G, jak někoho správně sprdnout, co to je Hollywood Black Tie a kterak důstojně překročit čtyřicítku. Vše je psáno s (občas trochu kousavým) humorem a hlavně čtivě. Jen upozornění – nesuďte tuto knihu dle obalu – přebal je opravdu otřesný.

63926

Zdroj: Pinterest

Víte o knize, která by se v této rubrice měla objevit? Napište nám do komentářů!

Hodnocení článku:Komentáře

Vizionář Yves Saint Laurent Vizionář Yves Saint Laurent Nosil dioptrické brýle s tlustými obroučkami dlouho předtím, než se objevily v každém druhém řetězci. I přes nesnadné dětství... Předchozí článek Když cigarety byly ještě krásné Když cigarety byly ještě krásné Kouření škodí zdraví, to všichni víme. Masivní protikuřácké kampaně, omezování dostupnosti tabáku a jeho zdražování, vykazování... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!