Každý čtvrtek novou knihu díl 13

Publikováno: 09.02.2017 12:30 | Štěpán Molitor

Vítejte u dalšího dílu naší rubriky Každý čtvrtek novou knihu. V dnešní době je ideál být "digitální nomád". Pracovat z jakéhokoli místa, cestovat. Ale pro to, aby člověk mohl cestovat, nemusí vždy vydělávat stovky tisíc. Ani pracovat jako grafik na volné noze. Nemusí pracovat vůbec. Stejně jako praotec všech nomádů a jeden ze zakladatelů beatnické generace. 

Týden co týden dostanete tip na jednu knihu, která by neměla chybět ve vaší knihovně. Ve výběru nehledejte systém – moderní díla postavíme vedle starých autorů, romány vedle sbírek fotografií. Objeví se tu jak autobiografie, tak knihy poezie. Přejeme vám příjemné čtení.

Víte o knize, která by se v této rubrice měla objevit? Napište nám do komentářů!

0e87be15dc4df14656822441b203b259

Zdroj: Tumblr

Dnešní tip: Na cestě

Autor: Jack Kerouac

Kultovní kniha všech zatracenců. Těm ji není třeba představovat. Z velké části autobiografické dílo napsal Kerouac na dlouhé role japonského papíru, které lepil k sobě. Tři týdny v alkoholovém a drogovém deliriu mu stačily, aby vytvořil zásadní dílo americké literatury. Je to jedna z knih, kterou byste si měli určitě přečíst víc než jednou.

9788025716830

Zdroj: Neoluxor

Hodnocení článku:Komentáře

Vizionář Yves Saint Laurent Vizionář Yves Saint Laurent Nosil dioptrické brýle s tlustými obroučkami dlouho předtím, než se objevily v každém druhém řetězci. I přes nesnadné dětství... Předchozí článek Večerní smokingové hrátky Večerní smokingové hrátky V běžném prostředí se s formálnějším oděvem než je smoking nesetkáte. Smokingová etiketa je rigidní a manévrovací prostor pro... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!