Každý čtvrtek novou knihu díl 4

Publikováno: 01.12.2016 12:30 | Štěpán Molitor

Vítejte u čtvrtého dílu naší nové rubriky! Socialistické Československo je náš vzor, a proto pokračujem v tradici Každý čtvrtek novou knihu. Protože pouze pílí, občané, pílí a vzděláním dokážeme porazit imperialisty! 

Týden co týden dostanete tip na jednu knihu, která by neměla chybět ve vaší knihovně. Ve výběru nehledejte systém – moderní díla postavíme vedle starých autorů, romány vedle sbírek fotografií. Objeví se tu jak autobiografie, tak knihy poezie. Přejeme vám příjemné čtení.

Víte o knize, která by se v této rubrice měla objevit? Napište nám do komentářů!

f193f4fb72180209aae0ae74f97f10f01

Zdroj: Tumblr

Dnešní tip: Terryworld

Autor: Terry Richardson

I na dnešní dobu skandální fotograf Terry Richardson je jednou z nejvýraznějších postav současné fotografie. Už jako malý rád v trafikách vytrhával z časopisů plakáty nahých žen. Důraz na sexualitu je vidět i v jeho tvorbě. V knize Terryworld, která je sbírkou jeho fotografií, najdete portréty, krajiny i porno. Rozhodně doporučujeme knihu před zakoupením prolistovat, aby na vás doma při jejím otevření nečekalo překvapení, jako mě - knihu jsem otevřel na stránce, kde je fotka penisu narvaného do rozpůlené bagety. Pokud si ji pořídíte, bude to jedna z nejkontroverznějších knih ve vašem bytě (De Sade o polici vedle bude blednout závistí) a zároveň poslouží jako úžasný prostředek k vyděšení vaší maminky. 

Snímek obrazovky 2016-11-30 v 22.19.59

Zdroj: Taschen
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!