Každý čtvrtek novou knihu díl 4

Publikováno: 01.12.2016 12:30 | Štěpán Molitor

Vítejte u čtvrtého dílu naší nové rubriky! Socialistické Československo je náš vzor, a proto pokračujem v tradici Každý čtvrtek novou knihu. Protože pouze pílí, občané, pílí a vzděláním dokážeme porazit imperialisty! 

Týden co týden dostanete tip na jednu knihu, která by neměla chybět ve vaší knihovně. Ve výběru nehledejte systém – moderní díla postavíme vedle starých autorů, romány vedle sbírek fotografií. Objeví se tu jak autobiografie, tak knihy poezie. Přejeme vám příjemné čtení.

Víte o knize, která by se v této rubrice měla objevit? Napište nám do komentářů!

f193f4fb72180209aae0ae74f97f10f01

Zdroj: Tumblr

Dnešní tip: Terryworld

Autor: Terry Richardson

I na dnešní dobu skandální fotograf Terry Richardson je jednou z nejvýraznějších postav současné fotografie. Už jako malý rád v trafikách vytrhával z časopisů plakáty nahých žen. Důraz na sexualitu je vidět i v jeho tvorbě. V knize Terryworld, která je sbírkou jeho fotografií, najdete portréty, krajiny i porno. Rozhodně doporučujeme knihu před zakoupením prolistovat, aby na vás doma při jejím otevření nečekalo překvapení, jako mě - knihu jsem otevřel na stránce, kde je fotka penisu narvaného do rozpůlené bagety. Pokud si ji pořídíte, bude to jedna z nejkontroverznějších knih ve vašem bytě (De Sade o polici vedle bude blednout závistí) a zároveň poslouží jako úžasný prostředek k vyděšení vaší maminky. 

Snímek obrazovky 2016-11-30 v 22.19.59

Zdroj: Taschen

Hodnocení článku:Komentáře

Univerzitní vlci aneb jak zvládnout zkouškové období Univerzitní vlci aneb jak zvládnout zkouškové období Dnes je kolikátého? CO?! To ale musí znamenat, že tu zkoušku mám... za tři dny. Tři dny. Tři! Zdroj: Arnaldo Anaya-Lucca/Tumblr Přesně... Předchozí článek Dárek, co přijede za vámi Dárek, co přijede za vámi Prémiové vozy dnes už nejsou doménou jen těch nejúspěšnějších podnikatelů, jejich prodej meziročně stoupl skoro o pětinu. Stále... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!