Každý čtvrtek novou knihu díl 5

Publikováno: 08.12.2016 12:30 | Štěpán Molitor

Vítejte u čtvrtého dílu naší nové rubriky! Socialistické Československo je náš vzor, a proto pokračujem v tradici Každý čtvrtek novou knihu. Protože pouze pílí, občané, pílí a vzděláním dokážeme porazit imperialisty! 

Týden co týden dostanete tip na jednu knihu, která by neměla chybět ve vaší knihovně. Ve výběru nehledejte systém – moderní díla postavíme vedle starých autorů, romány vedle sbírek fotografií. Objeví se tu jak autobiografie, tak knihy poezie. Přejeme vám příjemné čtení.

Víte o knize, která by se v této rubrice měla objevit? Napište nám do komentářů!

tumblr_m42imflbfX1rrln67o1_1280

Zdroj: Pinterest

Dnešní tip: Hakuna Matata

Hakuna Matata je sbírka textů začínajících autorů z České republiky, Belgie a ze Španělska, která oslavuje příběhy. Inspirací pro vznik této knihy se staly osudy devatenácti reálných lidí, kteří žijí v největším keňském slumu Kibera. Hakuna Matata je víc než jen další kniha příběhů, je to projekt o propojování, hlubším porozumění a efektivní pomoci (celý výtěžek z prodeje knihy půjde na podporu vzdělávání kiberských dětí). Kniha je určena široké veřejnosti nejen díky pestré škále autorských přístupů a emocí. Může být skvělým dárkem, který skutečně pomáhá! Na celý projekt se podívejte ZDE.
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!