Každý čtvrtek novou knihu díl 5

Publikováno: 08.12.2016 12:30 | Štěpán Molitor

Vítejte u čtvrtého dílu naší nové rubriky! Socialistické Československo je náš vzor, a proto pokračujem v tradici Každý čtvrtek novou knihu. Protože pouze pílí, občané, pílí a vzděláním dokážeme porazit imperialisty! 

Týden co týden dostanete tip na jednu knihu, která by neměla chybět ve vaší knihovně. Ve výběru nehledejte systém – moderní díla postavíme vedle starých autorů, romány vedle sbírek fotografií. Objeví se tu jak autobiografie, tak knihy poezie. Přejeme vám příjemné čtení.

Víte o knize, která by se v této rubrice měla objevit? Napište nám do komentářů!

tumblr_m42imflbfX1rrln67o1_1280

Zdroj: Pinterest

Dnešní tip: Hakuna Matata

Hakuna Matata je sbírka textů začínajících autorů z České republiky, Belgie a ze Španělska, která oslavuje příběhy. Inspirací pro vznik této knihy se staly osudy devatenácti reálných lidí, kteří žijí v největším keňském slumu Kibera. Hakuna Matata je víc než jen další kniha příběhů, je to projekt o propojování, hlubším porozumění a efektivní pomoci (celý výtěžek z prodeje knihy půjde na podporu vzdělávání kiberských dětí). Kniha je určena široké veřejnosti nejen díky pestré škále autorských přístupů a emocí. Může být skvělým dárkem, který skutečně pomáhá! Na celý projekt se podívejte ZDE.

Hodnocení článku:



Komentáře

Univerzitní vlci aneb jak zvládnout zkouškové období Univerzitní vlci aneb jak zvládnout zkouškové období Dnes je kolikátého? CO?! To ale musí znamenat, že tu zkoušku mám... za tři dny. Tři dny. Tři! Zdroj: Arnaldo Anaya-Lucca/Tumblr Přesně... Předchozí článek Boty slavných Brouků - Chelsea boots Boty slavných Brouků - Chelsea boots Za svoji dlouhou existenci, neztratily Chelsea, nebo také česky perka, nic ze své krásy, ba naopak.  Jednoduchý, elegantní design, který... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!