Kde si to už bez pivního setu neumíme představit?

Publikováno: 28.05.2018 16:14 | PR

Pivní set je označení pro dvě lavice a podlouhlý stůl. Jestli na něj přeci jen budete servírovat pivo nebo cokoli jiného, záleží už čistě na vás. Při jakých příležitostech nesmí chybět?

losdrinks

Zdroj: PR

Posaďte se a vychutnejte si dobré jídlo a pití

Pivní set bývá označován také jako zahradní posezení. Název už napovídá, kde všude najde svoje uplatnění.

  • Festivaly. Pivní sety neodmyslitelně patří na festivaly. A že jich po Čechách každý rok je. Na jaké akce můžete vyrazit během podzimu? Na pražské náplavce se to v posledních letech jenom hemží akcemi a podzim rozhodně nebude žádnou výjimkou. Můžete se těšit například na farmářské trhy a potraviny vypěstované lokálními prodejci. Pořádají se pravidelně každou sobotu na Rašínově nábřeží. Tak si přijďte posedět a ochutnat místní speciality. 

  • Venkovní restaurace. Nejen Pražané milují posezení na letních zahrádkách. Třetinku dobře vychlazeného piva nebo limonády si snad nemůžete vychutnat stylověji než u pivního setu. Kde si v Praze dopřejete posezení venku? Zkuste náplavku a vychutnejte si pobyt u vody. Hodně zahrádek najdete i na Letné nebo v pražských Vinohradech. 

  • Svatební oslavy. Akce, která se bez pivního setu zkrátka neobejde. Většina snoubenců si pro svůj „den D“ vybírá venkovní prostory. Nejčastěji zahrady, na kterých probíhá raut. Výjimkou nejsou ani svatební veselice v blízkosti rybníka nebo klidně na oblíbené louce. 

  • Zahradní párty. Ať už k sobě zvete na návštěvu pár přátel nebo jste se rozhodli uspořádat obrovskou akci, pivní set vám přijde vhod. Postavte ho jednoduše na zahradu nebo terasu. Pořídíte ho na stránkách Hawaj.cz již od 1 399 Kč

  • Stánky s občerstvením. Jedete se podívat na české hrady a zámky nebo vyrážíte na túru na kole? Nejspíš se po cestě budete chtít občerstvit u malého stánku. A taky si tak trochu odpočinout. Pivní set patří neodmyslitelně ke každému stánku s občerstvením. Ke stolu z masivního dřeva se vás vejde až deset.Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!