Kde si v Čechách koupit luxusní apartmán? Na Mácháči.

Publikováno: 24.09.2014 10:15 | PR

Špindlerův Mlýn, Berounsko, Karlovy Vary a samozřejmě také lukrativní lokality v  Praze a jejím okolí - v Čechách existuje několik luxusních míst, které jsou mnohými z nás spojovány s bydlením snů. Jedním z nich se začínají stávat také Staré Splavy u Máchova Jezera.

cerven20

Zdroj: bydleninadjezerem.cz

Celoroční rekreace a pohoda

V oblíbeném rekreačním místě si nyní mohou milovníci krásné nedotčené přírody, vodních sportů i historie připadat jako na dovolené po celý rok. Nákupní možnosti, stejně jako možnost kulturního vyžití, jim přitom díky blízkosti České Lípy a dalších měst rozhodně nezůstanou upřeny. Luxusní apartmány na Starých Splavech u Máchova jezera, které jsou součástí developerského projektu Bydlení nad jezerem, tak přinášejí svým obyvatelům možnost proměnit i ty nejvšednější dny v pohádkové.

Trojice prestižních ocenění 

Atraktivnost lokality ve spojení s jedinečným výhledem na jezero, použití moderních technologií ve spojení s vysoce kvalitními materiály, to všechno jsou atributy, které lákají náročné zájemce o nové bydlení ke koupi luxusního apartmánu, a které zároveň přispěly k získání již tří prestižních architektonických ocenění v rámci Realitního projektu roku Libereckého kraje: Ceny architektů, Ceny odborné poroty a v neposlední řadě také Ceny veřejnosti.

Více inspirace o tom, jak by mohlo vypadat Vaše pohádkové bydlení, najdete na stránkách http://www.bydleninadjezerem.cz/

budova-2

Zdroj: bydleninadjezerem.cz
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!