Ken Block je pošesté zpět a opět ve velkém stylu

Publikováno: 12.11.2013 16:14 | Jakub Matulík

Ano, je tomu tak. Ken Block se vrátil se svou Gymkhanou, aby dokázal, že nepatří do starého železa. I když spoustu nepřejícných kritiků stále haní jeho řidičské schopnosti, co se mu přesto nemůžou odepřít je fakt, že prostě umí udělat show. Spousta lidí a "odborníků" na rally totiž řiká, že driftovat umí každý profi jezdec.

A asi mají pravdu, ovšem jen Ken Block, majitel DC Shoes Company, umí z obyčejného driftování udělat neskutečnou podívanou. A tak tu máme jeho další počin, který se jmenuje podle slavné herní série Need For Speed. Tentokrát se sice neprohání San Franciskem, ani nelétá ve slavném Hollywoodu, ale opět se objeví na uměle vytvořené dráze. Jen pro info, jeho pátý díl na Youtube vidělo přes 53 milionů lidí.

V šestém dlu Ken předvede ve své rallycrossové hračce. Jeho Ford Fiesta má 650 hp a sprint z nuly na sto stihne za neskutečných 1,8 s. Co ho na této ultimativní "závodní" dráze na parkovišti čeká? O přesném driftování a shazování věcí nemá cenu ani říkat. Dále zde ovšem najdete pár skoků do zatáčky, páreček bagrů, které jsou postaveny na lžíci a radlici ve vzduchu, dvojičku "policejních" Lamborghini a jak už u Kena bývá zvykem tak i dvojičku "policistů" jedoucích na Segwayi.

Video zase stojí za podívání i když mě osobně nenadchlo tolik jako předešlé počiny. Ken je hlavně showman a i když spoustu haterů má stále kecy o tom, jak je marný on i celá jeho show. Když ale představení skončí, vždy všem zaručeně "zavře hubu." Nebo možná spíš otevře. To prostě musíte vidět!

Hodnocení článku:Komentáře

Jan Palach: oheň, který probudil lidi Jan Palach: oheň, který probudil lidi Změny nejsou jednorázové akce. Možná jejich akutní provedení, ale ony samotné jsou trvalým procesem. V roce 1969 hlas lidu nepřekonal... Předchozí článek Jak být fit až do cíle v životě i sportu Jak být fit až do cíle v životě i sportu Léčit. Slovo, které RNDr. Josef Šmarda pokládá za základ úspěchu světového zdravotnictví, a které přesto ve slovnících těch... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!