Kendy z Básníků je vzorný řidič. Zatím neztratil ani jeden bod

Publikováno: 03.03.2017 09:59 | PR

Herec David Matásek nedávno zazářil v českém krimiseriálu Polda, kde ztvárnil strážce zákona s poněkud netypickými metodami vyšetřování a osobitým přístupem ke zločincům. 

David matásek na Motosalonu

Zdroj: Motosalon/BVV

Zajímalo nás proto, jestli se s netypickým chováním policistů setkal on, nebo jestli na něj naopak „kolegové“ berou třeba při dopravních kontrolách ohled. „Nezaznamenal jsem, že by na mě byli mírnější. Ale musím říct, že se snažím jezdit podle předpisů a neztratil jsem ani jeden bod, takže jim nedávám žádné podněty k pokutování,“ svěřil se herec.

Matásek k dopravě po Praze využívá kromě auta také motorku. „Jezdím na ní denně. Do práce, do divadla na zkoušku, starší děti rozvážím do kroužků… Jinak by se to ani nedalo stihnout,“ řekl.

Jakmile jeho všichni čtyři potomci odrostou, chystá se s kamarády na delší výpravu na motorkách na jih. Vhodný stroj na tento výlet si vybere možná už začátkem března na výstavišti v pražských Letňanech, kde navštíví veletrh Motosalon. 

david-matasek-foto-lenka-hatasova5

Zdroj: Motosalon/BVV

Hodnocení článku:Komentáře

Vizionář Yves Saint Laurent Vizionář Yves Saint Laurent Nosil dioptrické brýle s tlustými obroučkami dlouho předtím, než se objevily v každém druhém řetězci. I přes nesnadné dětství... Předchozí článek Designový trh MINT: Weekend Market opět rozbouří české vody nezávislé autorské módy a designu Designový trh MINT: Weekend Market opět rozbouří české vody nezávislé autorské módy a designu Alternativní tržnice MINT market, která má v hledáčku současnou módní tvorbu a design, otevírá v březnu opět své brány další... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!