Klasická vůně Davida Beckhama

Publikováno: 08.08.2013 19:59 | Jiří Hofbauer

David Beckham si je svého postavení jakési globální ikony stylu a inspirace dobře vědom. Současně nezapomíná na to, jakou hodnoto má jeho jméno jako značka zaručující úspěch prodeje. Z urputného fotbalisty se tak stal zapálený podnikatel v módním průmyslu.

Tuhle proměnu ostatně naznačuje i reklamě představující jeho nový parfém Classic. Ve videu vejde do krejčovského salónu Spencer Hart na Brook Street jako fotbalista a vychází jako gentleman v elegantním obleku na míru.

Přestože to není první parfém nesoucí Beckhamovo jméno, rozhodně si na jeho vzniku a propagaci bývalý sportovec dal mnohém více záležet. Parfém by tak rád povýšil na exkluzivní ale stále dostupný produkt. Pravdou je, že vůně značky Beckham pěkně voní a na rozdíl od jiných hvězdných vůní i celkem vydrží.

Nový parfém vytvořený ve spolupráci s parfumérem Aurélienem Guichardem uvozuje slogan Classic, Revise Your Classics. „David věděl co chce – charismatickou, mužnou vůni plnou klasické elegance,“ říká Guichard.

Vůně v čirém flakónu s jemným vroubkováním slibuje jemné tóny citrusů (asi jako když pijete gin&tonic), cypřiše, muškátového oříšku, čerstvé máty, vetiveru, cedru a ambry. Všimněte si i takového detailu jako je krabička parfému – je na ni stejný vzor rybí kosti jako na obleku, který má Beckham ve videu.

Do prodeje by se vůně Classic měla dostat ještě letos v létě.

David-Beckham10_glamour_23J

Zdroj: davidbeckhamclassic.com

change

Zdroj: davidbeckhamclassic.com

David-Beckham-New-Classic-Fragrance

Zdroj: davidbeckhamclassic.com
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!