Klasické pohádky bratří Grimmů ožijí v Čarovném lese

Publikováno: 26.10.2014 12:00 | Jiří Hofbauer

Bylo nebylo... v jednom dalekém lese se potkaly postavy z pohádek bratří Grimmů. Filmové studio Walt Disney představilo další trailer k výpravnému pohádkovému snímku In The Woods. Jedná se o filmovou interpretaci klasického muzikálu Stephena Sondheima z roku 1987. Film obsáhne celkem pět pohádek: Popelka, Locika, Červená Karkulka, Pekař a jeho žena, Jack a kouzelné fazole.

Těšit se můžete na Annu Kendrick jako Popelku a Chrise Pine jako jejího prince, Mackenzie Mauzy jako Lociku a Emily Blunt se objeví jako pekařova žena. Velkým tahákem je vždy elegantní Meryl Streep, která ztvární postavu čarodějnice. Tajemstvím byla podoba Johnnyho Deppa jako Vlka, který se poprvé v traileru ukáže v celé kráse.

Režie filmu se chopil Rob Marshall, který stojí za výpravným snímkem Gejša, filmovou verzí muzikálu Chicago nebo dobrodružnými Piráty z Karibiku. To vše s hudbou Stephen Sondheima, autora hudby k muzikálům West Side Story nebo A Little Night Music.

I když se může zdát, že se jedná jen o další pohádku, je pravdou, že snímek by mohl být víc. Proto je k němu upírána taková pozornost diváků, médií i konkurenčních filmových studií. Walt Disney skutečně šla do sebe, a snímkem jakoby otevřela novou etapu výroby filmů.

Do českých kin by pohádková podívaná In The Woods (v Česku jako Čarovný les) měla vstoupit 8. ledna 2015.
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!