Klub Blink Excelent uvede 40 interpretů z USA, Evropy i ČR

Publikováno: 10.04.2013 23:38 | Jiří Hofbauer

Unikátní koncept pop-up klubu Blink Excelent se vrací 11. dubna 2013 potřetí do 130 let staré industriální haly v Holešovické tržnici. V programu nabídne kromě jiného legendy amerického rapu ONYX, rakouské beatboxery BAUCHKLANG, slovenskou hip-hopovou formaci MOJA REČ ale i oblíbenou silent party.

tumblr_mkmjesqRGf1rm0a1qo8_1280

Zdroj: Blink Excelent

Projekt Blink Excelent, díky kterému na sedm dní ožije stará industriální hala, je výsledek dlouholetého přesvědčení, že když máte sen dělat věci dobře a smysluplně, tak se to podaří. „Plníme si tak své sny, za kterými jsme si dlouho šli,“ říká producent a promotér Jakub Vedral.

Pop-up klub Blink Excelent zavítal do pražských Holešovic poprvé na začátku roku 2012 a okamžitě si získal náklonnost lidí, kteří hledají nové prostory – ať už ve městě či v hudbě a výtvarném umění. Navazuje na evropský trend, přicházející z Londýna, Paříže či Berlína, kdy hudební promotéři i například sousedské komunity znovu objevují možnosti, které rozsáhlé industriální prostory ve velkých městech nabízejí.

Od 11. do 20. dubna se můžete těšit na sedm dní v unikátním prostředí, na zážitky, které jsou sice chvilkové, ale zůstanou ve vás nadlouho.

Jako hlavní hvězdu programu se podařilo organizátorům domluvit na 18. dubna vystoupení legendárních amerických raperů Onyx.

Městskou lyriku představí na koncertu 17. dubna i rakouští beatboxeři Bauchklang, kteří si získali již několikrát srdce českých diváků. Spolu s Bauchklang se představí i zástupci metropolitní hip-hop scény – pražský Američan Nironic s formací Lost Souls (C.Monts, Johnny Youngblood, Koogee).

Blink Excelent přinese i oblíbenou silent party v podání djs Radia 1, zahájení českého kola celosvětové ilustrátorské soutěže Secret Walls a řadu českých i zahraničních interpretů – počínaje Vložte Kočku, přes Bruna Ferrari až po britského elektro producenta Sama Vandala.

Vstupenky jsou již nyní v předprodeji v síti Ticketstream, kompletní program pop-up klubu Blink Excelent najdou čtenáři na www.klublink.cz.

tumblr_ml08sgkIaN1rm0a1qo1_500

Zdroj: Blink Excelent
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!