Klub rváčů podle Gisele Bündchen

Publikováno: 09.09.2014 20:14 | Jiří Hofbauer

Když si Under Armour vybírala novou tvář minula všechny úspěšné sportovce současnosti. Dokonce nehledala ani ve vodách herců akčních rolí. Do kampaně nazvané I Will What I Want oslovila nejlépe placenou modelku současnosti Gisele Bündchen.

„Chtěli jsme ukázat Gisele v realistickém světle. Ne dokonale nalíčenou a v sexy róbe. Do jisté míry ji ukázat v nestřeženém okamžiku, kdy si nehlídá záda. Ostatně i proto se na stěnách arény objevují komentáře ze sociálních sítí. Je tam motiv, že i ona je neustále vystavena pozornosti, s kterou se musí poprat. A je jedno jestli jste profesionální sportovec nebo pracujete jako finanční ředitel a sport je jen vaším koníčkem. Vždycky byste měli dát najevo co cítíte a co chcete,“ John McKelvey, vysvětluje umělecký ředitel studie Droga5.

Hodnocení článku:Komentáře

Ranní rituály novodobých gladiátorů Ranní rituály novodobých gladiátorů V průběhu věků se bojovníci vždy připravovali na bitvy rozličnými rituály. Mezi samuraji meditace, ve Tróje vzdávání obětí Bohům,... Předchozí článek Jak být fit až do cíle v životě i sportu Jak být fit až do cíle v životě i sportu Léčit. Slovo, které RNDr. Josef Šmarda pokládá za základ úspěchu světového zdravotnictví, a které přesto ve slovnících těch... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!