Kofila v limitované designové edici

Publikováno: 09.02.2017 10:00 | PR

Kofila v limitované designové edici

Kofila je s námi už od roku 1923 a za tu dobu se stala jednou z nejznámějších a nejoblíbenějších českých cukrovinek. Kombinace kávy v křehké mléčné čokoládě jí zajistila neutuchající popularitu mnoha generací. Jedinečný chuťový zážitek probouzí smysly a nechává prostor pro inspiraci, která je nezbytnou „ingrediencí“ také pro všechny umělce. V poslední době se o tom mohli přesvědčit i designéři nebo tvůrci krátkých filmů pro nadcházející Febio fest. 

Typicky žlutý obal s mouřenínem popíjejícím šálek kávy navrhl před více než 90 lety tehdy ještě neznámý a teprve dvacetiletý Zdenek Rykr (mimo jiné i autor modré hvězdy čokoládovny Orion). Jeho návrhem se Kofila s minimálními úpravami pyšní dodnes a nehodlá se ho vzdát. Pro limitovanou edici však nyní dala znovu prostor začínajícím designérům. 

V nejbližších dnech najdete v obchodech Kofilu ze speciální limitované edice, která na krátké období nahradí standardní obal. Nové atraktivní obaly od čtyř talentovaných grafiků a ilustrátorů z České republiky a Slovenska vzešly ze soutěže pořádané vloni v létě. Vítězné návrhy obalů od Kateřiny Kynclové, Markéty Michálkové, Lukáše Tomka (Tomski&Polanski) a Jána Vajsábela vám tak požitek z Kofily nepochybně okoření i špetkou umění. Lahodně jemná kávovo-čokoládová chuť Kofily zůstává, nové designové obaly přicházejí! 

Hodnocení článku:Komentáře

Univerzitní vlci aneb jak zvládnout zkouškové období Univerzitní vlci aneb jak zvládnout zkouškové období Dnes je kolikátého? CO?! To ale musí znamenat, že tu zkoušku mám... za tři dny. Tři dny. Tři! Zdroj: Arnaldo Anaya-Lucca/Tumblr Přesně... Předchozí článek Každý čtvrtek novou knihu díl 13 Každý čtvrtek novou knihu díl 13 Vítejte u dalšího dílu naší rubriky Každý čtvrtek novou knihu. V dnešní době je ideál být "digitální nomád". Pracovat z jakéhokoli... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!